KSW planuje rewanż Włodarek vs Andryszak

24 kwiecień 2019
11
KSW planuje rewanż Włodarek vs Andryszak
foto.: Michał Witwicki

Co zrobić, gdy wszystkie najbardziej medialne scenariusze miały już miejsce? Najlepiej zrealizować je ponownie! Jak udało nam się ustalić, organizacja KSW ma bardzo poważne plany zorganizowania drugiego starcia pomiędzy dwoma Michałami: Andryszakiem i Włodarkiem. W zasadzie starcie to było szykowane na maj, ale w realizacji planów przeszkodziła kontuzja „Komara”.

Obaj zawodnicy zmierzyli się ze sobą pod koniec 2014, gdzie zwycięsko wyszedł wówczas Włodarek. Sytuacja była jasna już po 27 sekundach pierwszej rundy. Obaj trenują w Poznaniu, więc ich drogi co rusz przeplatają się wzajemnie. Teraz miały się spleść ponownie, gdyby nie wspomniany uraz.

Tym samym kwestia powrotu „Komara” póki co jest wyjaśniona, nie jest jednak jasne co z „Longerem”, który ostatni raz walczył i przegrał z obecnym mistrzem wagi ciężkiej w kwietniu zeszłego roku. Z tym jednak wiąże się inna historia.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
11 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Nandi L
Nandi L
3 lat temu

Brak pomysłu na HW w KSW coraz bardziej widoczny.

Tomaso
Tomaso
Reply to  Nandi L
3 lat temu

Raczej brak zawodników ;p
Pytanie co zrobią dalej z de Friesem, Bedorfa i Andryszaka zdominował. Tak naprawdę nie mają kogo przeciwko niemu wystawić, może Grabowskiego o ile pokona Bedorfa.

Nandi L
Nandi L
Reply to  Tomaso
3 lat temu

Nuda straszna w tej kategorii, Tybura Omielańczuk, Brzeski i jeszcze jakieś Młode Wilki by się przydały. Marcin Tybura jeśli zostanie zwolniony z UFC to KSW było by dobrym kierunkiem.

Kalbar
Kalbar
3 lat temu

Longer bardzo ewoluował. Komar zawiesił walki na rzecz własnego biznesu z tego co pamiętam więc nie wiadomo w jakiej formie wyjdzie. Ale może być ciekawie

moon
moon
3 lat temu

Dla mnie średnie starcie, rewanż za 2014 rok to trochę słabo, Włodarka pamiętam ze słabego przygotowania z ostatniej albo dwóch ostatnich walkach (był gruby). Taka ogólnie zwykła walka.

Rafał
Rafał
3 lat temu

Duzo osób mówi o tym starciu

Boohmacher
Boohmacher
3 lat temu

Bardzo ciekawe starcie. Myślałem że Wlodarek już sobie odpuścił mma a tu taka niespodzianka.

Boohmacher
Boohmacher
Reply to  Redakcja MMAnews.pl
3 lat temu

Przeglądam codziennie bez wyjatkow ale czasami brakuje sił na komentowanie 🙂

Zawodnik32
Zawodnik32
3 lat temu

To byłoby bardzo ciekawe, przyznam.

11
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x