Łukasz Jarosz liczy, że Różal przerwie emeryturę na ich wspólny rewanż

27 Kwiecień 2019
1

Łukasz Jarosz jako gość specjalny DSF Challenge 22 z którym porozmawialiśmy o wydarzeniach w jego rodzinnym Nowym Sączu, gdzie tym razem nie walczy, ale pojawi się już po wakacjach:

Plany są takie, że walkę w DSF mam stoczyć na jesień. Nie wiem jeszcze w jakim mieście, ani z kim, ale będzie na pewno. Zagranicznych propozycji nie mam, ale jestem otwarty na propozycję.

Gorącą kwestią ostatnich tygodni była sportowa emerytura Marcina Różalskiego, który miał mieć możliwość rewanżu z Łukaszem za turniejową przegraną sprzed wielu lat:

Cały czas mam nadzieję, że Marcin zmieni zdanie. Chciałbym tej walki i wszyscy to wiedzą. Może trzeba zapytać Marcina osobiście, czy on rzeczywiście zakończył karierę. Chciałbym tego pojedynku, ale trzeba uszanować jego decyzję. Wielka postać sportów walki w Polsce. Jeżeli postanowił skończyć walczyć, to czapki z głów.

Więcej o DSF 22 w wywiadzie powyżej.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Nandi L Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Nandi L
Gość
Nandi L
Offline

Marcin się zawiódł na prezesie Dubie tak jak i na Tomku Babilońskim co według mnie przekreśla szansę na ten Rewanż… Tym bardziej że lata lecą urazy hajs i różne inne powody sprawiają że ciężko Różala będzie namówić. Chyba że Fen z Lotosem się podejmą😁Była by to historyczna chwila wielkie wydarzenie w Kicku polskim. Jak widać Łukasz cały czas jest na tak i chyba wszystko w rękach Płockiego Chuligana…