Łukasz Sajewski vs Roman Ogulchanskiy na ProFC 65

13 Kwiecień 2019
0
foto.: facebook.com

Już 19 maja na gali ProFC 65 do startów powróci Łukasz Sajewski (14-4), a jego przeciwnikiem będzie Roman Ogulchanskiy (8-4) gala odbędzie się w Rostowie nad Donem.

Sajewski po nieudanej przygodzie w UFC, gdzie odniósł 3 porażki zrobił sobie dwuletnią przerwę od startów w MMA. W październiku 2018 wystąpił na gali GMC 17, gdzie poniósł porażkę przez jednogłośną decyzję z Nordin Asrich. Ostatnią walkę stoczył na gali RWC 1, gdzie przerwał ciąg czterech porażek i  poddał kimurą Yuriya Ryaboy (11-6).

Ogulchanskiy to 23 letni ukrainiec, który w zeszłym roku odniósł trzy zwycięstwa przez poddanie, ale walczył z dwoma debiutantami i tak naprawdę, ciężko jest określić na jakim poziomie się znajduje. Łukasz bez wątpienia, będzie jego najgroźniejszym rywalem w dotychczasowej karierze.

Gala ProFC 65 odbędzie się 19 maja w  rosyjskim Rostowie nad Donem.