Marta Waliczek w świetnym stylu obroniła pas na rosyjskim Battle on Volga 10

14 Kwiecień 2019
5
Marta Waliczek w świetnym stylu obroniła pas na rosyjskim Battle on Volga 10
foto.: youtube.com

Zaledwie przed kilkoma chwilami Marta Waliczek (4-1) okazała się o wiele za mocna dla doświadczonej Zairy Dyshekova (6-3), jednogłośnie broniąc zdobytego w maju pasa rosyjskiej organizacji Battle on Volga. Na dziesiątej edycji pokazała znaczny postęp od tego co zaprezentowała niemal rok temu, dzięki czemu wróci do domu jako mistrzyni tak jak jak przyjechała do miasta Toliatti.

Runda 1.

Marta posyła kilka kopnięć na głowę i korpus, cały czas krążąc na nogach wokół Zairy i posyłając ataki z dystansu. Celny cios na splot odbiera dech rywalce, która skula się i wówczas Waliczek przycisnęła tempo. W zwarciu Dyshekova częściowo się regeneruje, ale już pierwsze obalenie zostaje powstrzymane przez Polkę, która ciosami młotkowymi robi ze „Złotej Dziewczyny” czerwoną. Zaira skręca się i z nogi przechodzi do ataku na rękę. Zapina głęboko, ale niewystarczająco by poddać. Pierwsza runda już kontrolowana do samego końca.

Runda 2.

Polka atakuje kopnięciem na głowę, przy drugim Zaira przechwyciła i obaliła. Marta spróbowała sięgnąć po gilotynę, ale nie wyszło, więc wstała i od razu przycisnęła tempo. Czeczenka cały czas idzie do przodu, przy próbie obalenia Marta wybroniła i miotnęła nią o ziemię dobijając kilkoma łokciami z bocznej. Do końca odsłony kontrolowała i obijała Dyshekovą.

Runda 3.

Pomiędzy rundami Polka stała, Zaira siedziała na ziemi ciężko oddychając. „Golden Girl” wiedziała, że na tym etapie musi zrobić coś konkretnego, żeby przejąć tytuł i kilkukrotnie wpadała szukając trafienia, za co Marta karciła ją w kontratakach. Świetnie broni obalenia i jednocześnie sama wstaje, by nie schodzić już do parteru. Frontem odbiera impet atakującej Dyshekovej. Trafia na blok obrotówką i axe kickiem. Gdy syrena kończy starcie, Waliczek robi sobie zdjęcie z całym teamem, a rywalka siedzi wymęczona bez uśmiechu na ustach. Jednogłośne 30-27, 30-27, 30-27 potwierdza #AndStill Marta Waliczek., która skomentowała

To była świetna walka. Dziękuję mojej rywalce, to dla mnie zaszczyt móc tu z nią bronić pasa.

Podziel się ze znajomymi
  • 84
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
4 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
Janek MrozowskimoonNajMMAnW.MrozowskiFlor Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Janek Mrozowski
Gość
Janek Mrozowski
Offline

Dawaj do Fenu z Anitą Bekus i jak wygra do UFC

moon
Gość
moon
Offline

Jeszcze ze dwie walki i może UFC się odezwie.

NajMMAn
Gość
NajMMAn
Offline

Brawo Marta 🙂

Flor
Gość
Flor
Offline

można gdzieś obejrzeć tą walkę?