Podsumowanie Wirtuoz Challenge 2: Sportowe emocje, pełna hala w Wolborzu i jeszcze 2 edycje w 2019

08 kwiecień 2019
0

Obszerne podsumowanie drugiej edycji Wirtuoz Challenge ze współorganizatorem Michałem Maciejkiem, który z entuzjazmem i jeszcze pod wpływem emocji podsumował galę w Wolborzu:

Pierwsza gala stała na wysokim poziomie sportowym i na drugiej chcieliśmy go podnieść. Zarówno MMA, jak i K-1. Uważam, że zadaniu sprostaliśmy, choć może jako organizator mogę nie być obiektywny. Świadczy o tym jednak chociażby obecność Prezesa Polskiego Związku Kickboxingu, który nie był na Mistrzostwach Polski Kickboxingu (a był u nas). Nawet walki amatorskie MMA były na widowiskowym poziomie. Uważam, że było dużo akcji. Gala jak najbardziej na plus zarówno pod względem sportowym jak i organizacyjnym. Czekamy na wydarzenie numer trzy.

Nie zabrakło również podsumowania co ważniejszych starć, zaczynając od najważniejszej pomiędzy Robertem Krasoniem a Dawidem Mirkowskim:

Robert staje się trochę taką twarzą naszej organizacji. Każda organizacja ma swoją twarz, a on jest świetnym zawodnikiem K-1, co potwierdził znowu Prezes PZKB. Robert to pełna profeska, obie jego walki: na tej i poprzedniej gali były świetne.

A na końcu zapowiedź kolejnych sportowych wrażeń, które czekają na kibiców w drugiej połowie roku:

Czekamy na trójeczkę, mamy już pewne plany i też będzie gorąco. Nie chcę jeszcze mówić miejsca i daty, ale mogę powiedzieć śmiało, że będzie jedna mała edycja we wrześniu nienumeryczna, w zamkniętym gronie zaproszonych gości, a numerowana trzecia w listopadzie. Będzie głośno, ciekawie i zaskoczymy jeszcze bardziej. To będzie większe miasto, większa hala bo tu w Wolborzu już 2 tygodnie temu wyprzedaliśmy wszystko. Hala niestety się nie rozciągnie, bo nie jest z gumy.

Podziel się ze znajomymi
  • 6
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x