Rafał Kijańczuk o kontrakcie na FEN 25: „Były więcej niż trzy zainteresowane organizacje.”

12 Kwiecień 2019
1

Rafał Kijańczuk chwilę po ogłoszeniu kontraktu na FEN 25, gdzie jak się okazuje zainteresowanych jego angażem było co najmniej kilka organizacji:

Na pewno była to taka definicja konkurencji, bo było więcej niż trzech zainteresowanych. Mieliśmy sporo wariantów, żeby w ogóle nie brać walki w Polsce. Gdyby negocjacje nie poszły po naszej myśli, to nie bralibyśmy niczego i zawalczyłbym jeszcze jedną poza krajem i dopiero wtedy szukalibyśmy wejścia na Polskę.

Tego samego dnia Rafał i jego rywal Adam Kowalski dwukrotnie mieli ze sobą kontakt, gdzie olsztyński fighter od samego początku wydawał się nieco podirytowany. „Kijana” nie ma pojęcia dlaczego:

Nie wiem, o (powody) to trzeba by zapytać Adama. Mamy normalne relacje, nie ma wojny między nami i nie stresuje mnie wspólna obecność. Nazwiska zawodników z mojej kategorii znam, ale niekoniecznie tego jak walczą i jestem ciekawy jak on walczy. To jest solidny zawodnik, ale nie lubię się wypowiadać w szczegółach, bo to wyjdzie samo w walce. Każdy ma tutaj szansę i wszystko wyjdzie podczas pojedynku.

Ja nie daję się ponieść negatywnym emocjom i tak samo przed walką, żeby stres nie przeszkadzał lub żeby przekuć go w coś pozytywnego. Muszę pokazać przede wszystkim swoje umiejętności, zamiast czegokolwiek innego przed samą walką.

Do starcia dojdzie już 15 czerwca na FEN 25 w Ostródzie.

Podziel się ze znajomymi
  • 17
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
moon Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
moon
Gość
moon
Offline

Trzeba mądrze bez nerwów kierować swoją przyszłością której w KSW nie ma wśród 150 zawodnikow. Tam sie promuje lajkowiczow a zawodnicy dopiero później. Swoją droga dobrze ze Borys założył tego jutuba bo nie wiadomo czy by nie wypadł po ostatnim czasie swojej kariery i słabych wynikow😎