Rewanż Karol Celiński vs Luke Barnatt ogłoszony na czerwcowe ACA 96

08 Kwiecień 2019
3

Dokładnie rok od czasu większościowej przegranej na ACA 88 w australijskim Brisbane, Luke Barnatt (14-7) otrzyma szansę odpłacenia się Karolowi Celińskiemu (16-7-1) na czerwcowej gali w Łodzi. Dzisiaj rano organizacja oficjalnie zapowiedziała powtórkę z rozrywki.

Polskie landy nie były ostatnio szczęśliwe dla Brytyjczyka. Nic nie zapowiadało sposobu w jaki padł rażony ciosami Jorge Gonzaleza po zaledwie trzech minutach pierwszej rundy. Wcześniej dyskusyjna przegrana z tytularnym „Cebulą”, którą próbował oprotestować, a w 2013 błyskawiczna przegrana z Khalidove. Najwyraźniej nic co polskie, nie leży Barnattowi.

Celiński miał akurat zgoła inną sytuację, którą również przerwała przegrana na tej samej lutowej gali w Warszawie. Doświadczony Dovletdzhan Yagshimuradov przyszedł, przeczekał a gdy nadszedł odpowiedni moment zrobił to po prostu i bez problemu dokończył Karola ciosami w parterze.

Po czerwcowym ACA 96 jeden z dwójki Barnatt vs Celiński powróci na ścieżkę zwycięstw. Poniżej dotychczasowa rozpiska.