Szymon Kołecki: „Ofertę walki z Akopem wezmę w pół sekundy, a skończę go w trzy.”

02 Kwiecień 2019
3

Szymon Kołecki na gali PLMMA 78, z którym porozmawialiśmy o kwestii potencjalnego rewanżu z Mariuszem Pudzianowskim, którego wyeliminowała kontuzja:

Nie wiem czy czułem się silniejszy, ale nie było dla mnie nadzwyczajną trudnością przepychanie go, bo to nie zawsze wiąże się z siłą. Trzeba pewne rzeczy zrobić technicznie i wydaje mi się, że ja je lepiej zrobiłem.

Kwestii rewanżu jeszcze nie omawialiśmy. Wziąłbym go głównie z szacunku do Mariusza, bo jeżeli byłby zdrowy i chciałby tego, to rozważyłbym to głównie ze względu na niego.

Od momentu wygranego debiutu KSW głośno w internecie w kontekście Szymona m. in. za sprawą Akopa Szostaka, który w dość oryginalny i ostry sposób wyzwał go do walki, na co podwójny Mistrz Olimpijski niespecjalnie chciał odpowiadać:

Mariusza czeka teraz rehabilitacja i okres leczenia, a mi w tym czasie uda się pewnie zawalczyć. Gdzie i z kim to zdecydują władze KSW. Nie chciałbym się ustosunkowywać do słów Akopa. [długa pauza] Jeżeli będzie taka propozycja walki, to w pół sekundy się na nią zgodzę. Skończę go w może w trzy.

Podziel się ze znajomymi
  • 318
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Nandi LKalbarmoon Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Nandi L
Gość
Nandi L
Offline

Teraz w WCA np Gutowski serwowal wymówki i tłumaczonko Akopa usprawiedliwianie sianie fermentu w stronę Trenera Mirosława, który przepowiedział co się dzieje jak się nie tak dzieje 😀Teraz to Szymon już jest zły bo nagle po Pudzianowskim troszkę się nie którym włączyła awaria podczas gdy to Szostak wołał dość często o taki Fajt nie dorastając do pięt naszemu Mistrzowi Szymonowi Kołeckiemu. Nie dojdzie do tej walki

moon
Gość
moon
Offline

Szostak sięga Kołeckiemu do jaj wiec myśle ze walka trwałaby No moze z 18 sekund. Zupełnie bez sensu a poza tym akop powinien póki co walczyć w fff.

Kalbar
Gość
Kalbar
Offline

Tam też do zleja…. Tyberiusz go już wyjaśnił na FEN.