Zapowiedź walki Mistrz DSF vs Mistrz FEN na DSF 22: „Mazurkiewicz vs Zadora”

22 kwiecień 2019
2

Organizacja DSF regularnie podnosi jakość swoich materiałów, gdzie wystarczy zapowiedź na klasową i podnoszącą napięcie zapowiedź piątkowej gali w Nowym Sączu. Wraz z jakością oprawy rośnie rywalizacja sportowa, bo na DSF 22 zobaczymy starcie jej aktualnego mistrza kategorii 75 kg Marcina Mazurkiewicza z posiadaczem pasa FEN Dominikiem Zadorą, Oto, co broniący własnego terenu i pasa Marcin powiedział w trailerze:

Droga do tytułu była długa i kręta. Nie zamierzam oddać tego nikomu. W mojej karierze nigdy nie biłem się z leszczami w celu podbicia sobie rekordu. Chcę bić się z czołówką, a Dominik się do niej zalicza. Mój teren, moi ludzie, mój pas. Myślę, że w tej walce nie wygra ten, który będzie mocniej bił lecz ten, który lepiej zniesie ból. Ten pas był jednym z największych celów i jestem dumny, że udało mi się to osiągnąć. Mój przeciwnik ma ofensywny styl walki, a ja walczę tak samo. Dlatego możecie spodziewać się naprawdę mocnej batalii.

Na co wygadany i pretendujący do podwójnego mistrzostwa Dominik, odpowiedział:

Zamierzam zdobyć wszystkie trofea i długo pozostać na szczycie. Japoński drwal wyrąbał już jednego mistrza z Nowego Sącza, czas na kolejnego. Nic nie smakuje lepiej niż wygrana na terenie wroga. Zapiszę się w historii Polski jako zdobywca pasów dwóch największych organizacji w Polsce. Zdobywając pas mistrzowski FEN poczułem wielką satysfakcję, później był głód. A jak mówi przysłowie „apetyt rośnie w miarę jedzenia”, więc chcę kolejny tytuł. Ten pojedynek wyłoni najlepszego zawodnika w kategorii półśredniej w Polsce.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
aa
aa
2 lat temu

Misiek z Wisła Kraków Sharks został konfidentem 60tką i zaczął sypać. Mistrz wagi ciężkiej nie może teraz spać spokojnie.

NajMMAn
NajMMAn
Reply to  aa
2 lat temu

Co to ma wspólnego ze sportem ?

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x