Adam Wiśniewski przed VFCL 10: „Kategoria 93 kg nie jest dla mnie. Lubię jeść.”

18 maj 2019
0

W sobotę na gali VFCL 10 w Stargardzie Adam Wiśniewski (2-5) skrzyżuje rękawice z reprezentującym Czech Danielem Dittrichem (5-3), który zastąpił Michała Orkowskiego.  „Wiśnia” po ostatniej porażce z Michałem Gutowskim zmienił kategorię wagową na ciężką, a efekt tego zobaczymy jutro:

Trenuję tak jak wcześniej, czyli dużo parteru, dużo stójki. Podczas ostatniej walki Michał Gutowski był o wiele silniejszy ode mnie, co było widać na walce, że on był ode mnie dużo większy. W dniu ważenia był lżejszy o kilogram, a w dniu walki cięższy o jakieś 5 kg. Dlatego kategoria 93 kg chyba nie jest dla mnie, ponieważ czułem się słaby.

(Odnośnie zmiany rywala) Na każdego przeciwnika szykuję się podobnie, ale muszę trochę inaczej zawalczyć, niż planowałem z Michałem Orkowskim. Rywal lubi się bić, lubi iść do przodu, więc będzie fajna bitka.

Adam wcześniej toczył pojedynki w lżejszych kategoriach wagowych, ale ostatecznie przyszedł czas na kategorię ciężką:

Lubię jeść, wagi mi się nie chce zbijać (śmiech). Na King of Kings walczyłem w 85 kg, na różnych galach K-1 walczyłem w 91 lub 93 kg i nie czuję takiej siły. Fajnie jakby była kategoria 100 kg, bo to jest idealna waga dla mnie. Dzisiaj ważę 110 kg, ale moim zdaniem to jest za dużo.

W dniu dzisiejszym sprzedaż biletów jest możliwy wyłącznie w hali OSiR od godziny 9:00.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x