Artur Berezovskiy jedną z opcji do walki o pas na TFL 18 z Marcinem Skrzekiem

27 maj 2019
0

Zmiany w rozkładzie TFL 17 w ostatnich dniach przed galą, wykluczyły kilka ciekawych pojedynków, a wśród nich starcie utalentowanego Artura Berezovskiy’a, który miał zmierzyć się z Mateuszem Legierskim. Ostatecznie cieszyński rywal się wycofał, a szkoda, bo stawka tego pojedynku mogła być wysoka:

Dowiedziałem się, że mój rywal zmienił decyzję i przyjął walkę na gali Oktagon. Rozmawialiśmy z Jackiem Sarną, ale powiedział, że jest mało czasu i nie zdąży. Powiedział też, że w listopadzie ma być gala TFL 18 w Lublinie. Gdybym wygrał w Pionkach, to mógłbym zmierzyć się z Marcinem Skrzekiem o pas. Gdy się o tym dowiedziałem, że nie walczę to akurat w Krakowie byłą gala SWD gdzie również szukali rywala. Gdy do niego napisali i powiedział, że nie (nie podejmie się). Nie znam prawdziwych powodów, bo moich pojedynków na YouTube nie ma. Póki co odpoczywam i będzie więcej czasu na poprawę błędów. Myślę, że może termin lipiec, sierpień lub wrzesień. Potrzebuję jedynie 2 tygodnie na zrobienie wagi i mogę walczyć.

Teraz pozostaje pytanie, czy zawodnik Prospects MMA wciąż jest rozpatrywany w kontekście wspomnianego Marcina Skrzeka, który w szybkim stylu zwyciężył w Pionkach, czy ewentualnie Artur musiałby jeszcze zrobić po drodze jeden zaległy pojedynek.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x