Bryczek vs Kertesz i Legierski vs Paradeiser dodane do rozpiski Oktagon 12

09 maj 2019
0
Bryczek vs Kertesz i Legierski vs Paradeiser dodane do rozpiski Oktagon 12
foto.: facebook.com

Już 8 czerwca w Bratysławie odbędzie się gala Oktagon 12, na której zobaczymy dwóch Polaków. Organizacja właśnie ogłosiła starcia Mate Kertesz (7-2) vs Robert Bryczek (9-2) i Ronald Paradeiser (9-5) vs Mateusz Legierski (3-0).

Bryczek to zawodnik młodego pokolenia, który zapowiadał się przyszłą czołówkę kategorii półśredniej w Polsce. Robert wraca po 2,5 roku przerwy i może się pochwalić serią sześciu zwycięstw z rzędu. W przeszłości pokonał takich zawodników jak Artur Kamiński, Grzegorz Siwy, Łukasz Witos czy Mateusz Pogudz. Jego przeciwnikiem będzie mocny Węgier Mate Kertesz, który  na gali Bellator 177 pokonał Patricka Szombata przez nokaut.

Na gali zobaczymy także Mateusza Legierskiego, który niedługo będzie obchodził dwudzieste trzecie urodziny. „Dynamit” ostatnią walkę stoczył w marcu na gali Oktagon 11, gdzie pokonał przez nokaut w pierwszej rundzie Michala Konrada. Mateusz zawodowy debiut zaliczył we wrześniu ubiegłego roku na gali PLMMA 76, gdzie pokonał przez TKO Kamila Czyżewskiego. Jego przeciwnik Ronald  to  Słowak, który ma zaledwie 21 lat, a stoczył już 14 zawodowych pojedynków.  Na ostatnich siedem walk wygrał, aż sześć. W 2016 roku na gali Cage Club poddał go Michał Więcek.

Gala Oktagon już 8 czerwca w Bratysławie, a w pojedynku wieczoru zobaczymy starcie Attila Vegh (32-8) vs Virgil Zwicker (16-9).

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x