Daniel Skibiński przed Babilon MMA 8: „Miałem kilkunastu potencjalnych rywali.”

30 maj 2019
0

Daniel Skibiński przed pojedynkiem na Babilon MMA 8, gdzie zmierzy się z Adriano Rodriguesem, który był tylko jednym z wielu zaproponowanych mu nazwisk. Poza tym co nieco o szaleństwie przygotowań i powiększonej rodzinie, które tylko dorzuciły ognia do zawirowań przed galą w Pruszkowie:

Jest to nietypowa gala dla mnie zarówno pod względem przygotowań, ale cieszę się, że tu jestem. Ogólnie jakbym miał liczyć, to nazwisk potencjalnych rywali było kilkanaście, które się przewijały podczas przygotowań. Były mniej lub bardziej mocne nazwiska. Jednym nie pasował termin, inni się nie dogadali, nie zdążyliby się przygotować lub mówili, że rywal jest dla nich za mocny. Ostatecznie w piątek dowiedziałem się, że Dagestańczyk z powodów wizowych nie będzie i zmierzę się z Rodriguesem. Fajnie byłoby mieć kontakt na ważeniu przed, ale jeżeli go nie ma to nie ma czegoś złego i nie czuję dyskomfortu.

Mam nadzieję, że będzie w gazie, że będzie dobrze przygotowany i że jutro przyjedzie, a wtedy damy dobrą walkę. Bardziej zależy mi na tym, żebym to ja dał dobrą walkę i dobrze się pokazał.

Więcej w wywiadzie powyżej.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x