Mansur Abdurzakov chce bronić pasa MCF w Lublinie w starciu z Łukaszem Siwcem

30 Maj 2019
0

Mistrz MCF Manzur Abdurzakov o ostatniej kwietniowej wygranej na Słowacji, gdzie już w 2 rundzie pokonał miejscowego Tomasa Lejska:

Miałem mało czasu na przygotowania. Pewnie gdybym miał go więcej, to byłoby jeszcze lepiej. Zrobiłem dużo wagi, dzięki Maćkowi 9 kg, ale walczyło się dobrze, choć nie tak jak chciałem. Chciałem pojedynkować się i w stójce, i w parterze. Nie wiedziałem jednak w obecnej sytuacji jak będzie z kondycją, więc potrzebowałem wygrać przed czasem.

W listopadzie z kolei zwyciężył w walce o pas lokalnej Madness Cage Fighting na Lubelszczyźnie i chciałby, żeby jego dalsze plany były skoncentrowane póki co wokół tej organizacji:

Manager szuka mi pojedynków, ale niektórzy nie chcą ze mną walczyć. Trochę o to trudno, bo kilku rywali odmówiło. Długo czekałem po ostatniej gali w Puławach i w końcu znalazło się coś w Czechach, bo chciałem jeszcze zawalczyć przed postem.

Czekam na to co dalej, być może obrona pasa MCF w Lublinie. Jeszcze jednak nic nie wiadomo i nie ma w tej sprawie żadnych informacji. Jeżeli ktoś chce dobrej walki, to jestem zawsze gotowy. Tak więc dawajcie, z kimkolwiek, na MCF w Lublinie. Mam nadzieję, że to będzie Łukasz Siwiec, bo ma dobry rekord 4-0. Na razie wiecej nikogo nie ma, ale chciałbym żeby to był on na obronę pasa.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x