Mateusz Rybak przed walką wieczoru Ragnarok MMA: „Forma jest szczytowa.”

09 Maj 2019
0

Reprezentant gorzowskiego K.O.Zak Mateusz Rybak na kilka dni przed walką wieczoru Ragnarok MMA 1 Toruniu, gdzie zmierzy się z miejscowym Dawidem Januszewskim. Pojedynek o tyle istotny dla naszego rozmówcy, że jest to pierwsza walka wieczoru w jego sportowej karierze:

Jest to dla mnie wielkie wyróżnienie i cieszę się, że mogę zawalczyć w walce wieczoru. Raz mierzyłem się już w drugiej walce wieczoru, ale to nie to samo. Będą większe emocje, bo teraz wszystkie oczy będą skierowane na mnie. Muszę na pewno zrobić dobry pojedynek.

Przygotowywałem się głównie w Gorzowie, ale co tydzień jeździłem na sparringi do Ankosu, więc pozdrawiam trenera Andrzeja oraz klub. Jeździłem również do Gracjana Rynkiewicza na dobry boksik na tarczach. Trochę też oczywiście było przygotowań siłowych. Zrobiłem pełne 3 miesiące przygotowań do walki, także forma jest szczytowa. Podejrzewam, że gabarytowo będę większy i strona fizyczna będzie po mojej stronie.

Wspomniany Januszewski z którym 11-go maja wejdzie do oktagonu, ma za sobą kilkuletnią przerwę, dlatego nie do końca wiadomo czego ma się spodziewać po swoim przeciwniku:

Na razie to jest wielka niewiadoma, bo nie wiemy w jakiej jest formie. Nie wiem jak trenował w tym czasie i czy trenował podczas przerwy, a także czy jest w szczycie formy. Mam nadzieję, że zrobił dobrą pracę w przygotowaniach. Wiem, że trochę siedział w Arrachionie. Zobaczymy, walka wszystko zweryfikuje.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x