Michał Wagner rywalem Jakuba Ozgi na TFL 17 w Pionkach

02 maj 2019
0
Michał Wagner rywalem Jakuba Ozgi na TFL 17 w Pionkach

Ogłoszony wcześniej Jakub Ozga poznał oficjalnie nazwisko przeciwnika z którym zmierzy się Pionkach na TFL 17. Chodzi o przyjezdnego Michała Wagnera (0-1) z minimalnym bagażem zawodowych doświadczeń, który zaczął zbierać począwszy od wrześniowej przegranej na Envio Fight Night 19.

Ten pojedynek będzie o tyle ważny dla reprezentanta gospodarzy, że jest to jego zawodowy debiut. Podekscytowany Ozga nie kryje emocji z jakimi wyjdzie przed własną publicznością w Pionkach:

Zmiana z dywizji ciężkiej na półciężką okazała się strzałem w dziesiątkę. Wiąże się to oczywiście z mnóstwem wyrzeczeń, zbijaniem wagi i ciężkich dni ale mój cel jest jasno sprecyzowany! Zrobię wszystko by zdobyć pas organizacji TFL – Thunderstrike Fight League ! 25 maja w moim rodzinnym mieście Pionki spełnię swoje największe marzenie. Kilka lat ciężko pracowałem właśnie na ten dzień, chociaż mało kto dawał mi szansę! Jestem pewien że takiego wsparcia jak na TFL 17 w Pionkach nie miałem jeszcze nigdy! Liczę na moją ferajnę z Radomia i Pionek. Liczę na Wasze wsparcie za plecami bardziej niż kiedykolwiek indziej!. Specjalne podziękowania kieruje do Burmistrza Miasta Pionki oraz Wydział Sportu i Rekreacji Urzędu Miasta Pionki za możliwość organizacji tak prestiżowej gali TFL 17 w moim kochanym mieście Pionki. To tutaj wszystko się zaczęło i nigdy o tym mieście nie zapomnę!”

Gala już 25 maja.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x