Parke wróci do 70 kg po walce z Sowińskim: „Zdrowie zawodników nie jest priorytetem promotorów.”

10 maj 2019
3
Parke wróci do 70 kg po walce z Sowińskim: „Zdrowie zawodników nie jest priorytetem promotorów.”
foto.: youtube.com

Krewki Norman Parke póki co idealnie prześlizguje się pomiędzy kolejnymi przeciwnościami losu, a od kilku pojedynków konsekwentnie walczy również poza swoim limitem wagowym. Nie inaczej będzie w pojedynku z Arturem Sowińskim, gdzie zaprezentuje się w catchweight na 74 kg. Irlandczyk z Północy zapowiedział jednak, że po majowym starciu na KSW 49 zamierza wrócić do oryginalnej dywizji 155 lbs, czyli wagi lekkiej:

Po mojej walce z Sowińskim wrócę do wagi lekkiej. Organizacje nie chcą nowych dywizji wagowych, nasze zdrowie nie jest ich priorytetem, bo to oznacza więcej pieniędzy dla nowego mistrza i nowy pas. Zobaczymy co się wydarzy po moim kolejnym pojedynku w przyszłym tygodniu.

Najlepiej rzeczywiście jest usiąść wygodnie i poczekać na rozwój wydarzeń. Wszak „Stormin” wielokrotnie przyzwyczaił nas do tego, że dużo mówi (red. ale i dużo robi).

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
moon
moon
3 lat temu

Parke zejdzie do 50 kilo jak mu zapłacą, taki typ.

Paweł
Paweł
Reply to  moon
3 lat temu

Ale jedno trzeba mu przyznać, że nie tylko gębę ma wielką – bo w klatce pokazuje jaja i nigdy nie daje nudnych walk. Co by nie mówić pięknie „rozkminił” Borysa („dam mu się wypompować w pierwszej rundzie, bo traci energię na mnóstwo niepotrzebnych akcji i nieoptymalnych kiwek i przyruchów… i go dojadę w 2 lub 3″… Mówił tak w wywiadzie przed walką i w zasadzie dokładnie to zrobił 😉

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x