Podsumowanie TFL 17 z Jackiem Sarną: „Jesienią pojedynek Głuch vs Poniedziałek”

27 maj 2019
0

Ciekawa siedemnasta edycja TFL w Pionkach miała swój ciekawy epizod, gdy po wygranej Mateusza Głucha zobaczyliśmy zwiastun jesiennego starcia z Piotrem Poniedziałkiem, które czeka na zwycięzcę sobotniej walki. To właśnie w ten sposób rozpoczęliśmy podsumowanie TFL 17 w rozmowie z Jackiem Sarną:

Kolejna gala na pewno na jesień i będziemy świadkami pojedynku z autorem nokautu roku Piotrem Poniedziałkiem, który miał okazję u nas walczyć i znokautował swojego rywala. Walczy dynamicznie i efektownie. To taka niespełniona nadzieja na angaż w UFC, wiec to będzie cięższy sprawdzian dla Mateusza, który wrócił po przerwie i jest gotowy stawić czoła Piotrowi. Obaj mega zawodnicy, będzie mega walka. Mateusz na pewno na nią zasłużył, wywalczył to sobie z młodszymi rywalami, gdzie nie był faworytem.

Przy okazji zahaczyliśmy o temat powstałej niedawno grupy promotorskiej JS Promotion, która skupia się na wybranych zawodnikach ze stajni TFL, a którzy mają okazję walczyć również dla innych organizacji, pozostając jednocześnie w Thunderstrike Fight League:

Kilka miesięcy już taki projekt jest. Stworzyłem grupę promotorską, ale ona dotyczy ścisłej grupy zawodników, którym pomagam i na których stawiam. Nie nastawiam się na żadne menagerowanie, matchmaking czy szukanie komukolwiek walk, bo to dotyczy wyłącznie zawodników TFL i tylko tacy zawodnicy będą w JS brali udział. Obecnie Marcin Skrzek, Hubert Szymajda, Cezary Kęsik to takie najlepsze nazwiska, ale oczywiście wszyscy którzy są blisko TFL. Chodzi o to, że pojawiają się dla tych zawodników propozycje walk poza naszą organizacją i gdy pojawią się dobre oferty spełniające nasze oczekiwania, to oni będą walczyli również na innych galach, bo my nie jesteśmy zaślepieni wyłącznie swoim produktem.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x