Jon Jones radzi młodszym: „Żaden manager nie może dostać Waszych 20%.”

22 czerwiec 2019
8
Jon Jones radzi młodszym: „Żaden manager nie może dostać Waszych 20%.”
foto.: twitter.com

Ostatni z mistrzów, który wciąż zdołał utrzymać się na szczycie powoli spłaca dług wobec społeczeństwa, które zawodził wielokrotnie i niewykluczone, że jeszcze zrobi to nie raz. Póki co Jon Jones przekazał solidną porcję nabytej wiedzy, aby nauczyć młodsze pokolenie fighterów, a wśród nich przyszłych mistrzów, w jaki sposób nie wpaść w kłopoty już na wstępie i nie dać się ograbić z ciężko zarobionych pieniędzy:

W każdym sporcie jedna generacja wcześniej uczy kolejną, która niesie ten sport wyżej. Walczenie jest nieco inne, ponieważ jesteśmy indywidualistami, ale nie powinno nas to powstrzymać przed powrotem do światła. Zacząłem to będąc młodym człowiekiem i miałem koło siebie wspaniałych ludzi, którzy pomagali mi po drodze. Do tego było ze mną 2 braci w lidze, którzy pokazali mi spojrzeć na sprawy z innej perspektywy. Chcę pomóc tym, którzy dopiero torują sobie drogę, więc zacznę od tego: Żaden manager nigdy nie powinien dostawać 20% z twoich pieniędzy.

Słyszę i widzę zbyt wielu młodych fighterów, którzy wpadają w złe umowy. Prawdziwy manager powinien zarabiać 10%, być może 15%, jeżeli naprawdę robią dla Was robotę. Nigdy jednak nie powinieneś płacić managerowi więcej niż zabiera Wujek Sam (podatki). NIGDY.

Jeżeli jedyne co robi manager to siedzi, gdy Ty podpisujesz kontrakty, to powinieneś zacząć rozglądać się za kimś innym zamiast niego. Jeżeli chcą 15%, niech poprą to w czynach, ponieważ twoje dobro zawsze powinno być ich celem. Rozwijanie twojej marki.

Ta gra dała mi wiele i moim obowiązkiem jest, aby się odwdzięczyć. Nie zawsze miałem najlepszą nawigację, ale dobrzy ludzie pomagali mi po drodze. Staram się jedynie spłacić część swojego długu. Boże pobłogosław.

https://www.instagram.com/p/By8s3SUlxU7/

Póki co „Bones” zbliża się do ostatniej prostej przygotowań do walki z pogromcą Błachowicza  Thiago Santosem, z którym zmierzy się na lipcowej UFC 239.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
8 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
moon
moon
2 lat temu

„Strzykawka w dupsko i do przodu” To moje hasło, dobre nie?😎

Przemek
Przemek
2 lat temu

Ale 20% czego? Myślę że stężenie kokainy w kokainie jest różne. Jones to jednak chytrus

Zawodnik32
Zawodnik32
2 lat temu

Bardzo dobrze mówi.

Michal
Michal
Reply to  Redakcja MMAnews.pl
2 lat temu

Ależ cięta riposta. Ciekawe czy zaserwowałby pan taki dowcip w cztery oczy. Jakoś oglądając wywiady z pańskim udziałem nie zauważyłem nigdy tej „werwy”.
Ciekawe dlaczego? #keyboard warrior

Zawodnik32
Zawodnik32
Reply to  Michal
2 lat temu

Pan Mrozu docina mi tutaj, bo fejs tu fejs ewidentnie nie ma odwagi.

W. Mrozowski
W. Mrozowski
Reply to  Zawodnik32
2 lat temu

Haha sprytnie się podczepiłeś. Michał pewnie młody stażem, to nie zna naszej historii.

moon
moon
Reply to  Michal
2 lat temu

Posłuchaj przyjacielu, jeśli ktoś jest zerem to nie widzę problemu żeby mu to powiedzieć w pysk. Co zabije mnie? Pobije? Jeden czy drugi usłyszy co sądzi na jego temat kibic i tyle. Twój „argument” zupełnie z dupy. To samo sie tyczy jeśli ktoś jest spoko, wtedy można mu nawrzucać prosto w morde ze jest zajebisty. Ogarnij sie z tymi debilnymi argumentami z gimnazjum.

Tagi

8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x