Julija Stoliarenko: „Szybkie zwycięstwo z Waliczek nie jest dla mnie niespodzianką.”

30 Czerwiec 2019
0

Szczęśliwa Julija Stoliarenko chwilę po mocnym zwycięstwie nad Martą Waliczek na Celtic Gladiator 24, którą pokonała w zaledwie 35 sekund i to na terenie rywalki:

Wiedziałam, że Marta ma dobrą kondycję i dobrze uderza. Ludzie zapomnieli najwyraźniej, że ja również wywodzę się ze stójki i byłam w stanie użyć kilku kombinacji przeciwko niej. Oczywiście planowałam skończyć ją w parterze, co też uczyniłam. Szybkie zwycięstwo nie jest dla mnie niespodzianką, ale byłam przygotowana na 3 pełne rundy.

Sobotnia wygrana była o tyle ważna, że mogła zadecydować o jej dalszej karierze w jedną lub drugą stronę. Jednocześnie pokazała proces ewolucji jaką przeszła tocząc trzeci pojedynek z reprezentantką Polski:

Zadedykowałam sztukom walki całe swoje życie. Dopiero zaczynałam, gdy walczyłam z Agnieszką Niedźwiedź, a ona już miała sporo doświadczenia. W starciu z Martą Czxech to było skomplikowane i nie podobał mi się wynik, mimo szacunku do niej jako fighterki. Wszystko co tam się stało i doprowadziło do remisu było wspaniałą nauką dla mnie. Teraz zawsze dążę do kończenia, bo nie ufam sędziom.

Każdy fighter obiera ten sam kierunek. Moja historia z UFC była bardzo skomplikowana. Teraz walczę o powrót, dlatego walczyłam o przeżycie. Nie wiem co zrobiłabym, gdyby wynik nie poszedł na moją stronę.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x