Luke Barnatt zrewanżował się Celińskiemu potężnym nokautem w półtorej minuty na ACA 96

08 Czerwiec 2019
4

To już prawie rok odkąd Luke Barnatt (15-7) marzył o tej chwili. Po niesprawiedliwym jego zdaniem rezultacie z Australii, gdy większościową decyzją przegrał z Karolem Celińskim (16-8-1), nie mógł się pogodzić z takim wynikiem. Koniec końców, w Łodzi doprowadził do rewanżu i wygrał go w zaledwie

Anglik prowokował wymiany, a Celiński czekał na dobrą okazję do kontry, co zresztą udało mu się w pewnych momentach pojedynku. Nagle, Luke posłał kombinację lewy, lewy, prawy z czego trafił zaledwie tym ostatnim w tylną część głowy, gdy Karol uchylał się przed ciosem. Olsztyński zawodnik padł nieprzytomny do tyłu i potrzebował pomocy lekarskiej, by dojść do siebie.