Marek Kopyść o drugim meczu charytatywnym Cancer Fighters: Gwiazdy, transmisja i plany rozwoju

10 czerwiec 2019
0

Przedstawiamy oczekiwany wywiad z Markiem Kopyściem, właścicielem fundacji Cancer Fighters, który już od kilku lat sukcesywnie walczy o lepsze jutro dla osób chorych na nowotwór. W zeszłym roku odbył się pamiętny mecz boks vs MMA w piłce nożnej i w tym roku pomysł ten będzie zrobiony z jeszcze większą pompą na stadionie żużlowym Stali Gorzów z datą 16 czerwca:

Ściągamy największe gwiazdy środowiska sportów walki i czasami zastanawiam się, czy KSW ich aż tyle ściąga na swoją galę, tak jak my na jednym meczu. Mam nadzieję, że zapał nigdy nam nie zginie, bo przecież walczymy o małych podopiecznych. Na pomysł wpadł w ogóle Michał Materla. A czemu MMA? Bo samemu śledzę to środowisko i ja się w nim wychowałem na swój sposób. Środowisko już udowodniło jak wielkie serce ma wspomniany Michał, Joanna Jędrzejczyk, Juras, Jan Błachowicz. Serce nie tylko w ringach i klatkach, ale również i poza nią, bo to coś nieprawdopodobnego jak oni oddają serce dla tych dzieci.

Tym razem zmieni się nieco formuła, bo zamiast przeciwstawiać różne środowiska, zostaną wymieszane ze sobą we wspólnym, szczytnym celu:

Różnica jest w tym, że jest nie MMA vs boks, lecz osoby z różnych środowisk, które jednoczą się w jednym celu. Robimy również w piątek seminarium z Alfem Glabusem, a na mieście zobaczymy wolontariuszy naszej fundacji, którzy będą zbierali na ten szczytny cel. W sobotę mamy miasteczko na Dniach Gorzowa, gdzie będzie wystawa aut i motocykli, można z gwiazdami zagrać w FIFĘ. Będzie również olimpijski ring i będzie można z tymi gwiazdami poboksować. Myślę, że z każdym rokiem będziemy wchodzili na wyższy poziom.

Lista jest ogromna, ostatnio dołączył również Tomasz Narkun i Karol Bedorf, raper Zbuku jeszcze inny, którego nazwisko niebawem ogłosimy. Michał Materla, Akop Szostak, który jest naszym ambasadorem i któremu niesamowicie wiele zawdzięczam. Wystarczy jeden telefon i on mówi „Dobra, działamy”. Damian Janikowski i wielu innych z KSW i UFC. Planujemy transmisję na żywo na Faceboobku – bez PPV, mając nadzieję, że jak najwięcej osób dowie się o fundacji i to przełoży się na pomoc dla potrzebujących. Otwieramy całą dolną trybunę i mamy nadzieję, że Gorzów pokaże ponownie swoje ogromne serce.

Bilety cały czas są dostępne i można je kupić m. in. w Galerii Manhattan, w info Kiosku w Galerii Askana.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x