McSweeney domaga się zmiany rezultatu walki z Moeilem na nierozstrzygnięty

26 czerwiec 2019
2
McSweeney domaga się zmiany rezultatu walki z Moeilem na nierozstrzygnięty
foto.: youtube.com

W odniesieniu do wiadomości, która pojawiła się po weekendowych wydarzeniach na niemieckim Mix Fight Championship, gdzie doszło do niezłej zawieruchy w walce o pas, James McSweeney opublikował obszerne oświadczenie twierdząc, że jego starcie z Hatefem Moeilem będzie zmienione na „No Contest”:

Ok, tutaj moje wyjście do walki. Zanim zapytacie, nie ja wybierałem muzykę, DJ spieprzył robotę. Teraz nie mogę jeszcze wydać oficjalnego oświadczenia, ale pojawi się w ciągu tygodnia. To co mogę napisać, to to co się wydarzyło.

Ważenie = rywal nie pojawił się. Konferencja prasowa = rywal nie pojawił się. Ceremonia otwarcia = rywal nie pojawił się. Bardzo nieprofesjonalne i pokazuje brak szacunku.

Zanim walka się odbyła, przeciwna drużyna oskarżyła mnie, że na ciele byłem nasmarowany wazeliną. To nie miało miejsca. Mimo, że wygrywałem walki i je przegrywałem, nigdy nie oszukiwałem.

W 1 rundzie rywal próbował obalić mnie 4 lub 5 razy, za każdym razem wstawałem lub sukcesywnie broniłem jego próby. W jednym momencie znaleźliśmy się na ziemi tuż pod linami. Sędzia prawidłowo przerwał i wznowił akcję na środku ringu. Pod koniec rundy wreszcie zdobył obalenie. Znowu jednak tuż pod linami i był w dosiadzie. Trzymałem go za rękę i próbowałem uciec biodrami, ale wpadałem w liny. Sędzia jednak nie przerwał i nie przeniósł nas na środek tak jak zrobił to poprzednio.

Słyszałem dźwięk sygnalizujący 10 sekund do końca rundy. Kontynuowałem obronę, a uderzenia rywala pudłowały w pełni. Sędzia jednak wkroczył i przerwał walkę. Myślałem, że runda dobiegła końca ale okazało się, że zatrzymał pojedynek na 2 sekundy przed i sygnalizował zwycięstwo mojego oponenta.

Ten wciąż na mnie siedział krzycząc mi w twarz i przeklinając na mnie. Odepchnąłem go, a gdy ten wstawał nadepnął na mnie z impetem, odchodząc do narożnika. Wściekłem się, wskoczyłem na nogi i pobiegłem w jego stronę. Wybiegli wszyscy z narożników i rozpoczęła się bójka.

Koniec końców, oficjele i promotorzy wbiegli ogłaszając pojedynek jako nierozstrzygnięty i odbędzie się rewanż. Zgodziłem się i powiedziałem, że nie mam z tym problemu.

Wtedy znowu coś poszło nie tak. Mój rywal otrzymał pas. Wkurzyłem się i opuściłem ring. Rano spotkałem się z promotorem i w ciągu 7 dni będzie oficjalne ogłoszenie. To powinno być No Contest. Mam potrzebne video, które dokładnie pokazuje każdy centymetr całego zajścia, ponieważ mam ze sobą ekipę filmującą.

Takie zachowanie jest nieprofesjonalne na tak wysokim poziomie, jest brakiem szacunku dla dyscypliny i dla kraju, który reprezentują. W ciągu 7 dni wypuszczę nagranie. Dam jednak oficjelom szansę, aby ogłosili to jako pierwsi.

https://www.instagram.com/p/BzERHFYAOPz/?utm_source=ig_embed

Wobec tego czekamy te kilka dni i zakładamy, że w międzyczasie druga strona również będzie próbowała mieć coś do powiedzenia w temacie. Ten kto będzie miał lepsze argumenty, zwycięży w tej trwającej dyskusji.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Tekken
Tekken
2 lat temu

Weź spieprzaj dostałeś wieerdool i tyle

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x