Naruszczka ponownie wyzwał Grzebyka, podważając przy tym remis z Leśko

27 Czerwiec 2019
0
Naruszczka ponownie wyzwał Grzebyka, podważając przy tym remis z Leśko
foto.: fen-mma.com

Kilka dni po medialnym wyzwaniu Andrzeja Grzebyka na pojedynek rewanżowy, Marcin Naruszczka powtórzył apel, jednak nieco zmienił zasady:

Kilka dni temu wrzuciłem video, gdzie wyzwałem Andrzeja jak gantleman. Czekałem kilka dni, ale się nie odezwał. Rozpocząłem prywatne śledztwo i dotarłem do jego obozu. Tam dowiedziałem się, że gdy Andrzej słyszy, że miałby ze mną walczyć to robi w zbroję. Mówi, że zremisowałem z Bartkiem i nie może się ze mną bić. Andrzej, ja tę walkę wygrałem. Widzieli to kibice, sam prezes i gdy to zobaczysz, to sam do tego dojdziesz. Dodatkowo, sędzia który dał na Bartka wynik, był z jego obozu. Więc ja to wygrałem.

Wiadomość na jego FB oczywiście szybko wywołała spore oburzenie oraz zachwyt wśród kibiców po obu stronach barykady. Zareagował również Bartosz Leśko, którego nazwisko padło po drodze:

Zbędna gadka, że sędzia był z „mojego obozu”. To idąc tym tropem – sędzia Szymon Bońkowski który sam punktował remis jest z Twojego obozu .Ale trzymam kciuki żeby walka doszła do skutku. Pozdrawiam.

Przypominamy, Naruszczka jednogłośnie przegrał z Grzebykiem w 2017 na FEN 18 w Koszalinie. Rozjuszony wynikiem, Marcin sprowokował później zakulisowe wydarzenia na after party w mocno poza sportowym stylu. W niedawnym wywiadzie dla MMAnews stwierdził jednak, że ten pojedynek potraktuje w pełni wg zasad fair play i bez zbędnych emocji.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o