Polacy z medalami na Mistrzostwach Europy IMMAF

27 Czerwiec 2019
1
foto.: twitter.com

European Open Championships 2019 właśnie dobiegły końca. Z pewnością tegoroczne mistrzostwa Europy IMMAF zostaną ciepło zapamiętane przez reprezentację Polski. Nasi rodacy wywieźli z Rzymu dwa brązowe medale oraz najbardziej cenny złoty krążek.

Magdalena Czaban w finale pokonała reprezentantkę Irlandii – Nadine Abbott Bissett. Nasza młoda mistrzyni zwyciężyła jednogłośną decyzją sędziów (30-27, 29-28, 30-27) w kategorii atomowej.

Z medalami do Polski wrócili także walczący panowie. Chodź naszym zawodnikom zabrakło trochę szczęścia by dostać się do półfinału, to na pewno mają powody do dumy. Emil Piątek zdobył swój brąz w kategorii lekkiej. Natomiast w dywizji ciężkiej krążkiem tego samego koloru cieszy się Błażej Romanowski.

Naszym mistrzom składamy serdeczne gratulację. Życzymy kolejnych ekscytujących sukcesów!

News od użytkownika: Dawid Topolski