Szulakowski chce rewanżu z Ziółkowskim i Gamrotem. Powrót prawdopodobnie we wrześniu

21 Czerwiec 2019
1

Grzegorz Szulakowski przed 2-gim meczem charytatywnym Cancer Fighters w Gorzowie Wielkopolskim na który samemu dopiero debiutował:

Na pierwszej edycji nie byłem, ale zapowiada się ciekawe starcie. Bez względu na wynik wszyscy będziemy tu wygranymi. Dzień meczem robiłem pokazowy trening, tarcze, więc dzieciaki były zadowolone.

Przechodząc do spraw zawodowych, Szuli po dziś dzień nie może przeboleć swoich dwóch porażek, których nabawił się w dwóch ostatnich pojedynkach z Mateuszem Gamrotem i Marianem Ziółkowskim:

Chciałbym rewanżu z Marianem, bo wiadomo w jakich okolicznościach odbył się ten pojedynek. Nie ujmując mu, tego dnia był lepszy, ale chciałbym żeby go przyjął. Nie wiem jednak kiedy to nastąpi.

Moje przygotowanie było strasznie… nie było ich w ogóle. Wyglądało to tak jak wyglądało, ale nie ma co się tłumaczyć. Był wpierdol i trzeba to wziąć na klatę. Trenujemy i bijemy się. Co do Mariana, to myślę, że on teraz zawalczy z Normanem o pas. Innego lepszego kandydata nie ma, choć Parke niczego w 70 kg ostatnio nie wygrał, a dwa razy nie zrobił wagi.

Ja mam tylko przegraną z Gamrotem, gdzie 3 tygodnie przed miałem pękniętą łękotkę. Nie leczyłem tego, później przegrana z Marianem w okolicznościach o których już mówiłem. Czekamy i wtedy zobaczymy kto jest lepszy.

Rozumiem jego sytuację i dlaczego odszedł, on ma teraz rodzinę. Musi odpocząć psychicznie i jeżeli wróci, to pasy też do niego wrócą wcześniej czy później. Wówczas również mam nadzieję, na rewanż i z nim.

Wszystko jednak w swoim czasie, bo Golden Boy i Gamer są teraz w zupełnie innym miejscu, a „Szuli” sam najpierw musi się odbudować:

Mam nadzieję, że ja zawalczę we wrześniu. Czekam na potwierdzenie od swoich szefów, choć może nawet lepiej gdyby to był grudzień. Bez względu na termin przyjmuję to.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Zbychu
Zbychu
2 lat temu

Skoro czujesz ze nie jesteś przygotowany albo w pełni sprawny to nie przyjmuj walki.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x