Akop Szostak nie planuje żadnej walki w KSW. Taniec z Gwiazdami priorytetem

22 Lipiec 2019
3
Akop Szostak nie planuje żadnej walki w KSW. Taniec z Gwiazdami priorytetem
foto.: youtube.com

Świat przybrał dziwny kierunek, odkąd pojawiły się media społecznościowe, a codzienna rzeczywistość ewidentnie cierpi teraz na brak gwiazd z prawdziwego zdarzenia, które ciężką pracą zyskały zasłużoną rozpoznawalność na całym globie. Ostatecznie wszystko sprowadza się do szybkiego tu i teraz, a programy takie jak „Taniej z Gwiazdami” są tego doskonałym przykładem, co pokazuje kariera Akopa Szostaka próbującego sił w każdym medialnym przedsięwzięciu. I tak, z kulturystyki, przez MMA, ostatecznie trafi na ekrany telewizora do domu przeciętnego Kowalskiego:

https://www.instagram.com/p/B0L-oF4IEbZ/

No dobra, to nie są plotki 🙈 od września będę w @tanieczgwiazdami 🤪 pamiętacie jak wczoraj pisałem ze życie trzeba brać jakim jest 🙌 oraz wycisnąć z niego co się tylko da 😈 tak więc planuje tak zrobić, bo drugiego życia nie będzie, a ja chce żyć tak, by na starość powiedzieć „było mega” 🤩

Mam nadzieje, że będziecie mi kibicować. Możecie się nawet śmiać 😂 bo to będzie zabawne 😬 #tanieczgwiazdami #będętańczyć

To jednak nie koniec nowości, bo prawdopodobnie przez dłuższy czas nie zobaczymy już Akopa w okrągłej klatce, a może nawet w ogóle, bo przecież warszawski sportowiec swego czasu twierdził, że prawdopodobnie nie nadaje się do MMA. W odpowiedzi na zapytanie o potencjalną kolejną walkę, odpisał:

Oczywiście wszyscy wiemy jednak, że czas leczy rany tak samo, jak odradzający się co jakiś czas głód walki. Tym samym nigdy nie mów nigdy.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Przemek
Przemek
1 rok temu

Super! Dziękuje Akop za pozwolenie! Ale nie bede ogladal gwiazdo! Ogolnie news z d… byle zeby gosciu mial rozglos…

lamikoboy
lamikoboy
1 rok temu

W końcu znalazł swoje miejce.Życzymy wygranej w turnieju Tańca z Gwiazdami 🙂

moon
moon
1 rok temu

Doskonale Akop napisał to o czym ja pisze na jego temat od jakiegoś czasu. Wyciska ile sie da i z wszystkiego co sie da i spoko😋 Walk w kfc nie bedzie nie dlatego ze Akop nie chce tylko dwóch panów tak zdecydowało.
P.S. Szpilka tak przeżył porażkę ze nie można go na fejsie znaleźć 😎