Dana White: „Jon Jones ma kłopoty.”

26 Lipiec 2019
3
Dana White: „Jon Jones ma kłopoty.”
foto.: usa today

Wg Jona Jonesa nie należy wierzyć we wszystko co przeczytamy w mediach, ale biorąc pod uwagę jego dotychczasowe wpadki ciężko jest zachować zdrowy rozsądek, bowiem tego zawsze mu brakowało. O ile faktycznie oskarżenie ze strony kelnerki pracującej w barze ze striptizem już samo w sobie budzi mieszane uczucia, o tyle wszystko zależy od trwającego postępowania. Według Dany White sprawy nie wydają się obecnie tak kolorowe, jak przedstawia to mistrz już planujący listopadową obronę tytułu w Madison Square Garden:

Jeszcze z nim nie rozmawiałem, ale moi ludzie owszem. Zawsze są dwie strony danej historii i wierzę, że prawda leży gdzieś po środku. To już mnie nie martwi. Za każdym razem, gdy robimy walkę z Jonem zastanawiam się czy to będzie jego ostatnia. Nie chodzi o pieniądze, ale o to co dzieje się w jego życiu poza oktagonem. Nie martwię się o to co dzieje się w oktagonie, bo jest najlepszy gdy spojrzeć na jego dokonania w ostatnich latach.

To niesamowite jak dobrym zawodnikiem jest Jon gdy walczy, ale w chwili gdy wychodzi z klatki nigdy nie wiadomo co się wydarzy. Teraz ma kłopoty, Jon ma kłopoty.

Sytuacja najwyraźniej jest rozwojowa co powinno martwić również polskich fanów, bowiem na drodze po pas znalazł się również Jan Błachowicz, którego z pewnością możemy rozpatrywać jako jednego z kilku kandydatów do walki o pas.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
1 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Zawodnik32W.Mrozowski Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Zawodnik32
Gość
Zawodnik32
Offline

Dana to akurat nie jest wiarygodne źródło informacji.

Zawodnik32
Gość
Zawodnik32
Offline

Może i tak jest, ale na pewno ogarnie Błachowicza.