Dana White: „Jon Jones ma kłopoty.”

26 Lipiec 2019
3
Dana White: „Jon Jones ma kłopoty.”
foto.: usa today

Wg Jona Jonesa nie należy wierzyć we wszystko co przeczytamy w mediach, ale biorąc pod uwagę jego dotychczasowe wpadki ciężko jest zachować zdrowy rozsądek, bowiem tego zawsze mu brakowało. O ile faktycznie oskarżenie ze strony kelnerki pracującej w barze ze striptizem już samo w sobie budzi mieszane uczucia, o tyle wszystko zależy od trwającego postępowania. Według Dany White sprawy nie wydają się obecnie tak kolorowe, jak przedstawia to mistrz już planujący listopadową obronę tytułu w Madison Square Garden:

Jeszcze z nim nie rozmawiałem, ale moi ludzie owszem. Zawsze są dwie strony danej historii i wierzę, że prawda leży gdzieś po środku. To już mnie nie martwi. Za każdym razem, gdy robimy walkę z Jonem zastanawiam się czy to będzie jego ostatnia. Nie chodzi o pieniądze, ale o to co dzieje się w jego życiu poza oktagonem. Nie martwię się o to co dzieje się w oktagonie, bo jest najlepszy gdy spojrzeć na jego dokonania w ostatnich latach.

To niesamowite jak dobrym zawodnikiem jest Jon gdy walczy, ale w chwili gdy wychodzi z klatki nigdy nie wiadomo co się wydarzy. Teraz ma kłopoty, Jon ma kłopoty.

Sytuacja najwyraźniej jest rozwojowa co powinno martwić również polskich fanów, bowiem na drodze po pas znalazł się również Jan Błachowicz, którego z pewnością możemy rozpatrywać jako jednego z kilku kandydatów do walki o pas.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Zawodnik32
Zawodnik32
2 lat temu

Dana to akurat nie jest wiarygodne źródło informacji.

Zawodnik32
Zawodnik32
Reply to  Redakcja MMAnews.pl
2 lat temu

Może i tak jest, ale na pewno ogarnie Błachowicza.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x