Leon Edwards ma kolejny cel: „Łasica Masvidal lub rewanż z Usmanem.”

22 Lipiec 2019
0
Leon Edwards ma kolejny cel: „Łasica Masvidal lub rewanż z Usmanem.”
foto.: ufc.com

Ciężko jest być fanem wyszczekanego, ulicznego stylu Leona Edwardsa, gdy ten słownie promuje swoje pojedynki. Wprost przeciwnie do efektownego pokazu umiejętności za każdym razem, gdy przekracza granice oktagonu. W sobotę „Rocky” po raz kolejny poparł słowa czynami w starciu z RDA i sprawił, że dywizja półśrednia ma już kolejnego pretendenta, który być może będzie musiał jeszcze wykosić innych kandydatów zanim zasłuży na najwyższe laury. Anglik ma już nawet kilka pomysłów:

Jestem w ciągu ośmiu wygranych z rzędu w najtwardszej dywizji w tym sporcie. Jest tam pewna mała łasica Masvidal. Zaakceptuj pojedynek i zróbmy to. Nie jesteś na moim poziomie. Ja i Jorge Masvidal musimy zawalczyć. Zróbmy to.

Chcę uciszyć Masvidala, to po prostu musi się wydarzyć. Po poprzedniej walce nie było nawet jednej wiadomości dotyczącej wygranej z Nelsonem. Czas Masvidala nadejdzie.

Jeżeli nie starcie ze znienawidzonym przez siebie „Ulicznym Jezusem”, to może rewanż z obecnym mistrzem Kamaru Usmanem, z którym dzierży swoją ostatnią porażkę z 2015:

Udowodniłem, że można zostać w UK i rozwijać się. Chcę stoczyć jeszcze jedną walkę przed końcem roku. Mała łasica Jorge Masvidal, bardzo chciałbym się z nim zmierzyć. Jeżeli nie on, to rewanż z Kamaru Usmanem. To ostatni gość, który pokonał mnie 4 lata temu. Bardzo chciałbym mieć możliwość stoczenia drugiego starcia.

Jestem uczniem tej gry i mam dopiero 27 lat. Jestem poziom wyżej niż ci wszyscy goście.

Trochę mnie to frustrowało, że moje nazwisko pozostawało niezauważone, ale doszedłem do wniosku, żeby nie przyśpieszać swojej podróży. Jest wielu fighterów, którzy szybko dochodzili do tego momentu i później przegrywali w walkach o pas. To przyjdzie do mnie, muszę jedynie wygrywać.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x