Michał Oleksiejczuk zawalczy we wrześniu ze „starym wyjadaczem” UFC

13 lipiec 2019
3

Michał Oleksiejczuk w siedzibie Akademii Sportów Walki Wilanów, z którym podsumowaliśmy ostatnie wydarzenia w kategorii półciężkiej UFC, w tym mocną wygraną Jana Błachowicza z Lukem Rockholdem:

Jeżeli chodzi o obalenia, to Janka jest trudno obalić. Rockhold nie jest z tej kategorii wagowej, a Janek jest silny i poprawił się w kwestii luzu, bo przyjmował i oddawał ciosy. Dlatego super cenne zwycięstwo. Szanse, że zawalczy teraz o pas są pół na pół, bo jest jeszcze Reyes. Więc ja bym zrobił eliminator Reyes vs Błachowicz i dopiero wtedy dałbym walkę o pas.

Najciekawszy moment wywiadu pojawił się, gdy padło czysto teoretyczne pytanie „Co by było gdyby UFC zoestawiło go już teraz z Błachowiczem?”:

Walczę… Po to tam jestem i chcę być jak najwyżej. Chcę być mistrzem i nigdy nie odmawiam walki. Takie propozycje jakie dostanę, to takie będę brał. To jest indywidualny sport i nie ma ustępstw.

Znając sportowe nastawienie „Lorda” nie mogło zabraknąć pytania o kolejne wyzwania. Okazało się, że trafiliśmy w dobry moment:

Zdradzę Wam tyle, że to będzie gala wrześniowa. A to z kim to powinno wyjść w ciągu kilku dni. Chcę, żeby to wyszło oficjalnie od UFC.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Nandi L
Nandi L
3 lat temu

Shogun Rua

Kalbar
Kalbar
3 lat temu

OSP 😉

moon
moon
3 lat temu

Wieczorem obejrze ale lubię Lorda tak samo jak Błachowicza. Ciekawe byłoby to zestawienie.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x