Mix Fight Championship pozbawił Hatefa pasa i zapowiada rewanż z McSweeney’em. Manager kontratakuje

09 lipiec 2019
0
Mix Fight Championship pozbawił Hatefa pasa i zapowiada rewanż z McSweeney’em. Manager kontratakuje
foto.: Mix Fight Championship

Prawie 60 tysięcy wyświetleń na naszym kanale YouTube dla nagrania ze skandalicznego zakończenia pojedynku Hatef Moeil vs James McSweeney najwyraźniej przyciągnęło Waszą uwagę, a cała sprawa ma swój ciąg dalszy. Gdy kilka dni po pojedynku Anglik zapowiedział, że złoży oficjalny protest od decyzji o przerwaniu starcia oraz całego zajścia, teraz organizator zareagował i odebrał zwycięzcy mistrzowski tytuł, jednocześnie aranżując rewanż obu Panów na grudzień:

https://www.instagram.com/p/BzlbS76CzNS/?utm_source=ig_embed

Po szczegółowej analizie niezależnych sędziów i drużyny MixFight ogłaszamy, że Hatef Moeil będzie pozbawiony tytułu. W tym wszystkim chodzi o sportową sprawiedliwość. Chcemy, aby drużyny przeciwne szanowały się wzajemnie.

Podczas gdy walka została wcześnie zatrzymana przez sędziego, z powodu prowokującego i niesportowego zachowania po stronie Moeila, pas został mu najpierw wręczony a po dokładnej analizie teraz go odbieramy. Będzie rewanż!

W tym momencie wkroczył manager UFD Gym Ivan Dijakovic, który wbrew planom organizacji oznajmił co następujące w rozmowie z naszym portalem:

Rewanżu nie będzie! Hatef wygrał czysto przez TKO w 1 rundzie, więc po co mu rewanż? Może gdyby decyzja była niejednogłośna. A tytuł jest nam niepotrzebny. Organizacja po prostu wolałaby Jamesa w roli mistrza, bo walczył u nich kilkukrotnie i był ich faworytem. Nawet po walce Khabib vs Conor nikt nikogo nie pozbawił tytułu. To nie jest poważna organizacja, a McSweeney przegrywa w kiepskim stylu, nie ma szacunku do swoich rywali. Bo co zrobił Hatef? To samo co James, gdy stał i krzyczał na irańskiego zawodnika po nokaucie. Gdy zrobił mu to Hatef, to James zwariował. Rewanżu nie będzie, bo Hatef ma 5 zwycięstw z rzędu i jest na drodze większych szans i większych pojedynków.

Tym samym czekamy na dalszy rozwój wydarzeń i mamy to dziwne przeczucie, że wiemy gdzie niebawem Hatef Moeil może zawalczyć.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x