Najman nie zawalczy z Bonusem BGC w tym roku: „Piotr musiałby coś wygrać.”

25 Lipiec 2019
6

Wygląda na to, że internetowa społeczność może odetchnąć w tym roku od emocji jakie generuje Marcin Najman. We wczorajszym MMAnews Live #82 „El Testosteron” wyjaśnił powody absencji od ringów i klatek:

W tym roku już nie zawalczę. To jest decyzja podjęta przeze mnie definitywnie. Skupię się tylko i wyłącznie na tym, żeby zrehabilitować tą prawą rękę, żeby pozostać w treningu i przygotować jak najlepszą formę na wiosnę, gdy pojawię się czy to w ringu czy to w klatce.

Od pewnego czasu trwa wzmożona kampania ze strony internetowego Piotra Witczaka (0-3), a.k.a. Bonus BGC, który nawołuje do walki z Najmanem. Czy tego rodzaju przystoi komuś, kto mimo ostatnich rezultatów podchodzi do tematu sportowo?

W pierwszym momencie to się nawet trochę zdenerwowałem, gdy to zobaczyłem. Musimy sobie jednak zdać sprawę, że ja sport przez duże S to już zakończyłem. Te walki, ta ostatnia, to teraz bardziej show niż sport. Ja sobie doskonale zdaję sobie z tego sprawę skoro mam ograniczenia wynikające ze stanu barków, kolan i wszystkich kontuzji które noszę. Tylko w takim kontekście można by było myśleć o takim zestawieniu.

Ja mam łącznie 17 zawodowych walk, 11 przegrałem a wśród nich są te ostatnie gdzie w zasadzie walki nawet nie podjąłem. Natomiast, gdyby on gdzieś zawalczył, gdzieś coś wygrał, to może byłby temat na jakieś show. Oczywiście o sporcie nie można tutaj mówić. To jest bardzo pozytywny gość, ja go tu widziałem w Częstochowie. Fajnie, że zmienia swoje życie. Trenuje z zawodowcami i to jest tylko na plus. Uważam osobiście, że ci którzy go namawiają na takie zestawienie to robią mu krzywdę. Jest takie powiedzenie „Nie wywołuj wilka z lasu”, bo on w końcu przyjdzie. Ja tego nie widzę, ale jeżeli Piotrek coś by wygrał i dobrze się zaprezentował, zwyciężył, to może byłby temat na taki pojedynek.

O starciu wypowiedział nawet Przemysław Saleta, który skwitował na swoim profilu potencjalne zestawienie:

Ja sam bym to chętnie zobaczył, jednak mam z tym jeden problem. Nie wyobrażam sobie, by którykolwiek z Panów – czy to Bonus czy to Marcin, byli w stanie cokolwiek wygrać. No cóż, pożyjemy zobaczymy.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marek
Marek
2 lat temu

Marcin to tylko ze Słowakami wygrywa. A oni to tu przyjeżdzają tylko na zarobek nawet nic nie trenując.

TwójStary
TwójStary
2 lat temu

Z kim ma wygrać jak nie z najmanem?

Dawacsiano
Dawacsiano
2 lat temu

Bonus BGC wygral przeciez z Bodychristem, wiec czemu ma 0 po stronie wygranych?
Szukam teori spiskowej 😉

Mariano
Mariano
Reply to  Dawacsiano
2 lat temu

Z CIałemchrystusa walczył na zasady freak K1 😀

moon
moon
2 lat temu

Marcin tez by musiał „coś wygrac” 😎

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x