TFL 18: „Road to Championship” w październiku w Kozienicach

19 lipiec 2019
2
TFL 18: „Road to Championship” w październiku w Kozienicach
foto.: tfl-mma

Thunderstrike Fight League wraca z zaawansowanymi planami podboju lokalnej sceny MMA. Tym razem, po raz pierwszy organizacja zawita do Kozienic w województwie mazowieckim i ogłosiła TFL 18 z datą 5 października:

Mamy wielką przyjemność oznajmić że Zawodowa Gala MMA TFL – Thunderstrike Fight League pierwszy raz w historii zawita do Miasta Kozienice! Już 5 października w Hali Widowiskowo-Sportowej Miasta Kozienice, odbędzie się osiemnasta a zarazem inauguracyjna w odsłona Gali MMA TFL! Wielką atrakcją wydarzenia będą reprezentanci klubu Stalker Team Kozienice, którzy skonfrontują się z przedstawicielami najlepszych polskich klubów MMA. Ponadto na gali wystąpią główne gwiazdy organizacji TFL o których poinformujemy Państwa w kolejnych informacjach prasowych. Nie zabraknie również międzynarodowych starć i walk kobiet.

Współorganizujący wydarzenie Jacek Sarna nie kryje emocji z ekspansji na nowy rynek, na którym TFL jeszcze nie postawiło stopy tym bardziej, że oznacza to większą ilość gal na 2019:

Jestem dumny się że nasza działalność cieszy się tak dużym zaufaniem. Od ponad siedmiu lat organizujemy galę TFL na wysokim poziomie. Jak widać odkrywamy nowe Miasta na sportowej mapie polski, które pierwszy raz na żywo zobaczą zmagania współczesnych gladiatorów. Jestem przekonany, że będzie to wielkie show i pokaz sportowych emocji na europejskim poziomie! Karta szykuje się bardzo mocna! I TFL 18 to nie ostatnia impreza w 20019 roku. Finał będzie największy w historii TFL. Wracamy do starych dobrych czasów i czterech eventów w ciągu jednego roku.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kalbar
Kalbar
3 lat temu

Akurat Kozienice znajome małe miasteczko fajnie że nawet w takich miejscach się chce komuś robić gale. To blisko Radomia więc o frekwencję hali się nie martwie 😎

moon
moon
3 lat temu

Mnie sie wydaje ze „nowy rynek” to by był wtedy jakby gale odbywały sie za granica, w więzieniach, szpitalach psychiatrycznych a nie w nowym mieście po prostu. „Rynek” jest w całej Polsce tylko zajeżdża sie do nowych miast. Każde nowe miasto to logistyczne wyzwanie, oby wszystko udało sie dopiąć jak najlepiej i oby dopisali kibice.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x