BKFC 8: Bigfoot Silva vs Gabriel Gonzaga zawalczą na gołe pięści

29 sierpień 2019
0
BKFC 8: Bigfoot Silva vs Gabriel Gonzaga zawalczą na gołe pięści

Wczoraj w nocy organizacja Bare Knuckle FC zapowiedziała nie lada starcie dwóch ciężkich, a jeżeli do ich doświadczenia dodać fakt, że obaj zmierzą się na gołe pięści, wówczas należy spodziewać się krwawej jatki, która obowiązkowo zakończy się przed regulaminowym czasem. Mowa o starciu Antonio Silva vs Gabriel Gonzaga w walce wieczoru BKFC 8.

Obaj mieli w formule MMA swoje atuty, które z racji formuły tutaj będą mocno ograniczone. Wciąż jednak przemawiać za nami będą gabaryty i wola walki. Dla „Wielkiej stopy” będzie to pierwszy start od czerwca 2017, gdy walczył w Rosji i odniósł piątą przegraną z rzędu. W zeszłym roku miał walczyć w Chinach, ale galę z jego udziałem odwołano.

Gonzaga również poszedł w kierunku „Matki Rosji”, gdzie przegrał z Aleksandrem Emelianenko w maju 2018. W międzyczasie wziął udział w grapplingowym turnieju Submission Underground. Ich obecność w rozpisce zdecydowanie rozbudzi wyobraźnię fanów i jednocześnie wskazuje na rozwój organizacji, gdyż ich angaż na pewno nie należał do najtańszych.

Gala BKFC 8 odbędzie się 19-go października na Florydzie.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x