Krawczyk vs Filipek, Biegajło vs Gonzalez i Sanecki vs Yakshuk w rozpisce TFL 18

31 Sierpień 2019
0
Krawczyk vs Filipek, Biegajło vs Gonzalez i Sanecki vs Yakshuk w rozpisce TFL 18

Po serii ogłoszeń pojedynczych uczestników gali w Kozienicach, przyszedł czas na dobór rywali i rywalek. Na pierwszy ogień przeciwnik zapowiedzianego Krystiana Krawczyka (2-2) z Rawy, czyli Adam Filipek (1-2-1NC) o bardzo podobnym, zawodowym doświadczeniu. Reprezentant Puław ostatnio walczył na lokalnym MCF, na którym mocniej działa tytularny TFL, dla którego stoczy teraz pojedynek. Swoją ostatnią wygraną zdobył przez duszenie gilotynowe, ale zdarzało mu się również przegrać w parterze.

Dalej, przedstawiona kilka dni temu Katarzyna Biegajło (3-0) pozostaje póki co niepokonana, ale idealny rekord przetestuje przyjezdna Maria Gonzalez (1-2). Polka pozostaje zmotywowana, by dołożyć 1 oczko do swojego CV:

Mam nadzieję że tym razem się uda. Zapraszam wszystkich kibiców na mój długo wyczekiwany powrót. Dam z siebie wszystko.

Hiszpanka walczyła do tej pory u siebie i będzie to jej pierwszy raz poza granicami kraju. Walkę zakontraktowano w limicie 57 kg.

Ciekawy powrót w mazowieckim zanotuje z kolei Grzegorz Sanecki (5-2), który do czerwca 2017 szedł jak burza brutalnie zatrzymując swoich przeciwników. Dwóch kolejnych: Krystian Kaszubowski i Michał Golasiński, okazało się jednak zbyt mocnych na tamten moment i w sumie po dwóch przegranych dodatkowo nie mogliśmy go oglądać przez półtora roku. Teraz wraca i zmierzy się z Vadimem Yakshukiem (0-1) z S4 Fight Club.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o

Tagi