Krawczyk, Wit, Berezovskyi, Strzelczyk, Krogulec i Shydlovska dodani na TFL 18

26 Sierpień 2019
0
Krawczyk, Wit, Berezovskyi, Strzelczyk, Krogulec i Shydlovska dodani na TFL 18
foto.: medley art/tfl mma

Sześć kolejnych nazwisk przybyło na TFL 18 w Kozienicach w ciągu ostatnich kilku dni. Organizator gali sięgnął zarówno po sprawdzonych fighterów, jak i tych zupełnie nowych, którzy reprezentują okoliczne kluby. Na początek sprawdzony w boju Krystian Krawczyk (2-2) z rawskiego klubu karate kyokushin, który zawodową karierę zaczął od TFL 12 i po drodze dał się pokazać jako nieszablonowy zawodnik, którego trudno rozgryźć. Po słońcu pojawił się jednak deszcz i dwa zwycięstwa zostały uzupełnione o dwie porażki. Ostatnia na TFL 17, gdzie wściekły Krystian nie został dopuszczony do dalszej rywalizacji z powodu paskudnego rozcięcia. Jest więc o co walczyć 28 września, by powrócić na właściwe tory.

Oprócz fighterów z doświadczeniem, będzie sporo miejsca dla tych, którzy dopiero przecierają pierwsze szlaki. Jednym z takich zawodników będzie Mateusz Wit (0-0) z lokalnego Stalker Team Kozienice w ustalonym catchweight 74 kg:

Już 28 września spełnia się moje marzenia. Debiut w tak dobrej organizacji i to jeszcze przed swoją publicznością to coś niesamowitego. Zapraszam Wszystkich kibiców na moją walkę. Dam z siebie wszystko.

Dalej, po raz trzeci na Thunderstrike Artur Berezovskiy (2-0) na którego warto zwrócić szczególną uwagę. Ukrainński fighter już od lat mieszka na Lubelszczyźnie, gdzie również trenuje a efekty widać w oktagonie. Ciekawy zasób technik i efektowny styl czynią go atrakcyjnym dodatkiem do karty walk:

Jestem bardzo dobrze przygotowany i zmotywowany. Zamierzam wygrać kolejną walkę i spotkać się (później) z Marcinem Skrzekiem. Jestem gotowy na mocne wyzwania. Zapraszam wszystkich kibiców do Kozienic. Liczę na gorący doping.

Kolejny „lokales” z Kozienic Hubert Strzelczyk zawalczy w limicie 77 kg i dopiero będzie miał okazję, by zapisać własne karty historii.

Do już ogłoszonych dołączy ostatni z reprezentantów Kozienic – Artur Krogulec, który zaprezentuje się w umownym limicie 80 kg i pokaże miejscowej publiczności czego nauczył się u trenera Tomasza Staluszki:

Cieszę się że mam możliwość pierwszy raz zaprezentować się przed swoją widownią. Wszyscy trenujemy ciężko, żeby dać dobre pojedynki. Myślę że presja związana debiutem, będzie na nas ciążyć ale liczę że wsparcie naszych kibiców przełoży się dodatkową mobilizację w oktagonie. Zapraszam Wszystkich na walkę moją oraz moich klubowych kolegów.

Na sam koniec wątek kobiecy w postaci Oleny Shydlovskiej. Ukrainka trenująca w klubie Waleczna Lubelszczyzna zadebiutuje w organizacji TFL. Utalentowana kickbokserka w listopadzie wygrała swoją pierwszą, zawodwą walkę na Armia Fight Night, nokatując rywalkę w zaledwie 14 sekund.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o