Marian Ziółkowski nie obawia się czy Parke zrobi wagę: Każdy scenariusz jest dobry!

01 Sierpień 2019
2

Nasz jedyny polskojęzyczny gość wczorajszego MMAnews Live #85 Marian Ziółkowski z którym poruszyliśmy temat zbliżającego się wrześniowego starcia o tymczasowy pas na KSW 50, gdzie zmierzy się z doświadczonym Normanem Parke. Z racji historii Irlandczyka z Północy do nierobienia wagi, musieliśmy wspólnie rozważyć czarny scenariusz w którym „Stormin nie zrobi wymaganego limitu wagowego. Pytanie, czy to faktycznie taki „czarny” scenariusz?

To właśnie chyba największy problem. Może z jednej strony tylko wydaje się, że to będzie problem, bo właśnie jeżeli nie zrobi to oczywiście będzie się mniej męczył przy ścinaniu. Wiadomo, że miał z tym problem, żeby zejść do 70, więc bił się w 74 kg. Wydaje się więc, że im więcej robi tych gramów, to tym bardziej będzie musiał przesunąć swoje ciało do tego maksimum wytrzymałości. Jeżeli tego nie zrobi i przestrzeli o kilogram lub dwa, to zrobi mu to różnicę w tym pojedynku, bo przecież limit czasowy został ustalony na 25 minut. Patrząc z tej perspektywy, to jak najbardziej może być problem. A z drugiej strony, to więcej zarobię i jest to jakieś pocieszenia, a do tego straci możliwość zdobycia pasa. (Każdy scenariusz jest dobry)

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
moonKalbar Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
moon
Gość
moon
Offline

Fajnie by bylo jakby Marian wjebał „dłuznikowi” 😉 Jednak po tym jak Ziółkowskiego zeżarł w 1 rundzie Koike Erbst czułbym taki troche „niedosyt” ze mistrzem byłby gość który został pokonany przez zawodnika ktorego wyjebano za brak „folołersów i lajków” na necie.

Kalbar
Gość
Kalbar
Offline

Marian dasz rade 💪