Nassourdine Imavov rywalem Mateusza Głucha o pas na TFL 18

27 Sierpień 2019
0
Nassourdine Imavov rywalem Mateusza Głucha o pas na TFL 18

Reprezentant RKT Radom Mateusz Głuch stanie niebawem przed nie lada wyzwaniem. Zgodnie z wcześniejszym ogłoszeniem, zawodnik zawalczy o pas na TFL 18 w Kozienicach, a teraz wiemy już kto stanie po drugiej stronie oktagonu.

To utalentowany i niebezpieczny Nassourdine Imavov z MMA Factory w Paryżu. Dagestańczyk wraz ze swoim bratem zdążyli zaprezentować się przed polskimi fanami na galach FEN. „Snajper” jest w ciągu trzech zwycięstw z rzędu, a po drodze wielokrotnie udowadniał, że oferuje pełen pakiet skończeń przed czasem, w każdej możliwej płaszczyźnie. Zestawieniem podekscytowany jest również organizator imprezy Jacek Sarna:

Uważam że jest to jedno z najciekawszych zestawień w historii organizacji TFL. Z jednej strony Polski weteran z bogatą przeszłością w sportach walki a z drugiej strony młody Rosjanin, głodny sukcesu reprezentant uznanej usportowionej rodziny. Brat Imavova pokrzyżował plany czołowym polskim zawodnikom, dlatego będzie to swojego rodzaju rewanż. Mateusz zawsze zapowiadał, że nie odda łatwo młodzieży pola do popisu. Tak więc szykuje się walka z wieloma podtekstami a stawką jest pas Mistrzowski Organizacji TFL. Naszymi mistrzami są: Michał ” Lord” Oleksiejczuk, Cezary „Lubelski Czołg” Kęsik, Hubert Szymajda i Jakub Piesiewicz. 28 września poznamy pierwszego mistrza TFL kategorii półśredniej.

Gala TFL 18 już 28 września w Kozienicach. Bilety dostępne w KCRiS – Kozienickie Centrum Rekreacji i Sportu, pływalnia Delfin oraz pod numerem telefonu 601442184.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x