Organizator 5-tej Bebson Areny: „W sobotę Polska nas zobaczy.”

23 Sierpień 2019
2

Organizator piątej Bebson Areny – Sławomir Grabowski, w obszernej zapowiedzi sobotniego widowiska, które odbędzie się w klimacie otwartego amfiteatru nad lokalnym jeziorem w Bielawie:

Jest to nasz drugi raz nad jeziorem w Bielawie u podnóża gór sowich. Jest to piękna okolica i piękne pejzaże. Jezioro ma tą magię tego miejsca i jest organizowana na powietrzu. Do tej pory byliśmy w szkole, gdzie nie mogliśmy się rozwijać, a klimat jeziora daje nam taką możliwość. Wszystko oczywiście jest zależne od pogody, którą wymodliliśmy. Piąta edycja będzie tą galą, kiedy to uczciwie zapracowaliśmy na to, że Polska nas zobaczy.

Już na pierwszy rzut oka można dostrzec całe mnóstwo lokalnych fighterów z bielawskiego Gold Teamu i słusznie, bo cała idea opiera się i rozwija głównie w oparciu o tamtejsze talenty:

Skupiamy się na lokalnych zawodnikach i takie było założenie. Łopaczyk jest naszym wychowankiem, Joniak bardzo fajny i przekrojowy zawodnik. Zarówno Mariusz jak i Grzegorz, który niczym nie odbiega. Chcemy pokazać ludziom co tutaj robimy. Naturalnie dojrzewając i przez (rosnący) poziom naszych zawodników jesteśmy zmuszeni szukać dla nich wyzwań, by poziom tych pojedynków i gal został utrzymany, a nawet się podnosił.

Nasz klub cieszy się lokalnym zainteresowaniem przez to, że promujemy podstawowe wartości takie jak dobro. Tak jak mówię, jesteś tak silny na ile możesz pomóc innym, a nie tam kogo możesz zbić. Skupiamy się więc na wychowaniu młodzieży i wartościach, które powinny cechować sportowców na poziomie.

Bilety na Bebson Arena 5 wciąż będą do nabycia w dniu gali tuż przed samym wydarzeniem.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
moon
moon
1 rok temu

Sławek zrobił błąd ze nie ściągnął naszego orła białego i babci Lodzi z Bielawy jako gości honorowych. Prawidłowo ze walczą tam lokalni zawodnicy w większości, przecież nie bedzie promował nie swoich. Moze sie jakis talent znajdzie i jeśli Kawul nie bedzie zajęty białym coś wynajdzie.

Zawodnik32
Zawodnik32
1 rok temu

Czy Polska zobaczy, hmm, no nie wiem, ale niech się wiedzie jak najlepiej.