Piotr Walawski zawalczy na niemieckim Octagon FC 3 w Gottingen

14 Sierpień 2019
0
foto.: fen-mma.com

Shark Top Team Łódź wcześnie rozpoczyna drugą połowę sezonu i nie czekając na koniec wakacji wystawiło do walki Piotra Walawskiego (6-4), który zamierza szybko wskoczyć na konia po czerwcowej przegranej. Tym razem łódzki fighter zawalczy na niemieckim Octagon FC 3 w Gottingen przyjmując pojedynek na 2,5 tygodnia przed.

Jego rywalem będzie wcale nie mniej mniej doświadczony w zawodowych startach Serb Jovanovic Nikola (1-7). I tutaj zaczynają się schody, bowiem na Tapology ma wyłącznie jedno zwycięstwo w grudniu 2018, gdzie zwyciężył poniżej minuty, a na Sherdogu zapisano z kolei siedem szybkich nokautów na jego niekorzyść w latach 2004-2017.

Dość tajemniczy jegomość, dlatego trzeba będzie poczekać do 24.08, gdzie wszystko będzie jasne. Pojedynek zakontraktowano w catchweight na 86 kg.