Przegrany Daniel Cormier nie zakończy kariery po UFC 241 pod wpływem emocji

18 Sierpień 2019
2
Przegrany Daniel Cormier nie zakończy kariery po UFC 241 pod wpływem emocji
foto.: ufc.com

Trzy praktycznie wygrane rundy do ostatniej rundy nie można nazwać pewnymi w tak nieprzewidywalnej kategorii wagowej jaką jest dywizja ciężka. Zwłaszcza na najwyższym poziomie jaki reprezentowali dzisiaj zwycięzca Stipe Miocic i przegrany Daniel Cormier. Po wszystkim DC odmówił póki co jakichkolwiek ruchów w kierunku zwieńczenia swojej wspaniałej kariery, bo wcześniej będzie potrzebował jeszcze dobrej porady najbliższej mu osoby:

Myślę, że Stipe dobrze się dostosował do walki z tymi ciosami na korpus. Trafił mnie kilka razy prawą, ale w ogóle tego nie czułem. Trafił mnie ostatecznie jednak bardzo dobrze i gratuluję mu. Stipe to wspaniały mistrz.

Nie podejmuje się decyzji w przypływie emocji. To jednak ciężka pigułka do przełknięcia i w wieku 40 lat potrzebuję porozmawiać z moją żoną, by na tej podstawie podjąć decyzję (o kontynuowaniu lub zakończeniu kariery).

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
NajMMAnZawodnik32 Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
NajMMAn
Gość
NajMMAn
Offline

Mina Cormiera mówi, ze było ostro

Zawodnik32
Gość
Zawodnik32
Offline

Stipe perfekcyjnie zmienił taktykę. Aż dziw że inni wcześniej tego nie stosowali w stosunku do DC. Jones robił to już na UFC 182 A późnej na 214.