Rywal z Ukrainy zaatakował Tymoteusza Łopaczyka na ważeniu Bebson Arena 5

23 Sierpień 2019
0

Tymoteusz Łopaczyk chwilę po ważeniu przed Bebson Arena 5, gdzie spotkał się oko w oko z Aleksandrem Udawiko. Choć rywal z Ukrainy był gościem w jego rodzinnej Bielawie, podczas ceremonii poczuł się zanadto pewnie prowokując i odpychając Polaka podczas bliskiego twarzą w twarz:

Ja zostawię trochę energii na jutro i wtedy pokażę na co naprawdę mnie stać. Przejrzałem kilka jego walk i ewidentnie jest podatny na ataki na nogi, których nie potrafi bronić. Zobaczymy co przyniesie pojedynek, bo ja nie będę nastawiał się ewidentnie by atakować jego nogi. Będzie co ma być.

Już jutro ponownie lokalna Bebson Arena, ale plany Tymoteusza na drugą połowę roku wyglądają aż nadto ambitnie:

Zawsze wracam tu i będę powtarzał skąd jestem. Walczyłem na 2 edycji, bo na poprzednich dwóch się nie udało. Wracam na piątą i jestem mega szczęśliwy. Nie mogę się doczekać jutra.

Planuję walczyć jeszcze na FEN 26 we Wrocławiu i może jeszcze w grudniu lub pod koniec listopada coś się uda. Chciałbym zakończyć bieżący rok z pięcioma pojedynkami. Chcę mieć walkę za walką, by zobaczyć jak mi się będzie wówczas walczyło. Poza tym chciałem pokazać się bielawskiej publiczności i zobaczymy  co będzie. Pierwsze gale były robione w szkolnej sali, a od zeszłego roku została przeniesiona nad jeziorem, które doskonale ukazuje klimat tego miasta.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o