Wirtuoz Challenge: „Special edition” już 13 września w Wolborzu

27 Sierpień 2019
0
Wirtuoz Challenge: „Special edition” już 13 września w Wolborzu

Dobrze rokująca Wirtuoz Challenge, która świetnie wpisała się w krajobraz Wolborza, niebawem zorganizuje swoją „Specjalną edycję”, będącą przedsmakiem kolejnej imprezy jeszcze w tym roku. Już 13 września włodarze organizacji będą mieli swoją pierwszą ekskluzywną imprezę na której zobaczymy 10 pojedynków: 5 w K-1 i 5 w MMA (3 zawodowe i 2 semi pro). Całość będzie transmitowana na żywo, a wejściówki będą rozdysponowane pomiędzy firmy wspierające federację, oraz pośród najbliższych kibiców od samych zawodników. W skrócie, jest to impreza zamknięta.

W rozpisce zobaczymy dobrze sprawdzonego Roberta Krasonia, który na 2-giej edycji w kwietniu tego roku dał świetny popis swoich umiejętności uderzanych, a kibice mogą go kojarzyć również z gal DSF. Na karcie nie zabraknie również współorganizatora Marcina Krakowiaka (4-1), który rok temu zawalczył i wygrał na pierwszym Wirtuoz Challenge, a w marcu zwyciężył na FEN 24.

W Wolborzu zobaczymy również reprezentantów łódzkiego Octopusa Wojciecha Kacprzyka Kingę Jendrasik. W formule K-1 zobaczymy z kolei Aleksandra Kalickiego. Na hali nie zabraknie oczywiście portalu MMAnews, by zdać Wam relację z poszczególnych starć.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments