ACA 101 wróci do Warszawy! Strus, Omielańczuk i Saidov w karcie walki

25 Wrzesień 2019
1
ACA 101 wróci do Warszawy! Strus, Omielańczuk i Saidov w karcie walki

Organizacja ACA ma ambitne plany na koniec roku związane z polskim rynkiem, bowiem już 15 listopada stołeczni fani będą mogli ponownie podziwiać swoich ulubieńców. Tym razem na Hali EXPO XXI, która 15 listopada zabłyśnie po raz kolejny od sportowych emocji.

W karcie walk pojawi się oczywiście lokalny Piotr Strus (14-5-2), który jako główna atrakcja wieczoru zmierzy się z Vitaliy’em Nemchinovem (10-1). Rosjanin ostatni raz walczył w Łodzi, gdzie zdobył pierwszą zawodową przegraną z mistrzem parteru Rodolfo Vieirą. Wcześniej zaliczył jednak sporo mocnych zwycięstw, głównie przez TKO i na pewno przyjedzie do Polski zmotywowany.

Obok nich będzie Daniel Omielańczuk (22-9-1), który ma w tym roku już dwa powody do radości, a w klatce pojawi się z zakusami na trzecie i chęcią na wypracowanie pozycji pretendenta. Jego oponentem będzie jednak ciężki do przejścia Estończyk Denis Smoldarev (14-5), który w przeszłości uległ jednak przed Marcinem Tyburą i Michałem Andryszakiem.

Dobrze będzie również zobaczyć w akcji Aslambeka Saidova (23-5), który od 2017 jest na fali sportowych zwycięstw. Teraz jego przeciwnikiem będzie Brazylijczyk Elias Silverio (16-4-1). Zawodnik ten pokazał, że nie obawia się przejechać całego świata, aby wygrywać z czołowymi fighterami ACA.

Tym samym już 15 listopada organizacja zadebiutuje w hali EXPO XXI, która pomieści około 3 tysiące fanów. Reprezentujący ACA w Polsce Baysangur Edelbiev również nie kryje emocji z tym związanych:

Bardzo się cieszę, że udało się pozyskać obiekt na galę w Polsce jeszcze w tym roku. To będzie nasze ósme spotkanie z polskimi fanami MMA i trzecia gala w Warszawie. I nie mam wątpliwości, że to będzie najmocniejsza gala mieszanych sztuk walki tej jesieni w Polsce, którą warto zobaczyć na żywo. Ci, którzy regularnie przychodzą na nasze gale wiedzą, że to są emocje sportowe na najwyższym poziomie z udziałem piekielnie mocnych fighterów z Polski i zagranicy. Zadbamy, żeby i tym razem nie zawieść oczekiwań fanów prawdziwego MMA.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
moon Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
moon
Gość
moon
Offline

Ciągle te same nazwiska.