Bartosz Batra podpisał kontrakt na grudniową Celtic Gladiator w Olsztynie

13 Wrzesień 2019
1
Bartosz Batra podpisał kontrakt na grudniową Celtic Gladiator w Olsztynie
foto.: facebook.com

Olsztyńska Hala Urania raz jeszcze zapłonie w tym roku, a dokładnie 13 grudnia, kiedy to organizacja Celtic Gladiator zorganizuje swoją galę. W sumie piątą na polskich landach. Wśród uczestników jest dobrze znany w środowisku sportów uderzanych Bartosz Batra, który dawno już nie walczył u siebie w kraju. Wiadomość o angażu ogłosił sam zawodnik za pomocą mediów społecznościowych:

View this post on Instagram

Booom! 🔥🔥🔥 (english scroll down) Miło mi poinformować ,że w dniu dzisiejszym podpisałem kontrakt Celtic Gladiator Poland na walki formule K-1! Cieszę się że po tylu latach międzynarodowej kariery będę miał okazję pokazać się moim kibicom i fanom na galach w Polsce , # Wiem że wielu z Was czeka lub czekało na moje walki w kraju , dlatego tym bardziej cieszę się że mogę się z Wami tą wiadomością oficjalnie podzielić😊! Mój debiut w klatce CG jeszcze w tym roku..szczegóły wkrótce! #celticgladiator #poland #multifightcontract #teamsouwer #kogymmuaythaiwrocław I’m happy to anounce to sign a multi fight contract with Celtic Gladiator for K-1 bouts , Thru all my international carreer I never had a full chance to show my skills to my polish fans at my home country on a show broadcoasted by polish national tv , thanks to Celtic Gladiator team it’s finally going to happen!👊🏽 Thankyou! Bartosz. #celticgladiator #multifightcontract #K1 #gala #poland #international #tvpsport #muaythaifighter #muaythailife #polska

A post shared by Bartosz Batra (@bartoszbatra) on

Miło mi poinformować, że w dniu dzisiejszym podpisałem kontrakt Celtic Gladiator Poland na walki formule K-1!
Cieszę się że po tylu latach międzynarodowej kariery będę miał okazję pokazać się moim kibicom i fanom na galach w Polsce. Wiem, że wielu z Was czeka lub czekało na moje walki w kraju, dlatego tym bardziej cieszę się, że mogę się z Wami tą wiadomością oficjalnie podzielić! Mój Debiut w klatce CG jeszcze w tym roku… szczegóły wkrótce!

Ostatni raz Batra walczył w Polsce w DSF Challenge w 2017 roku. Pod koniec lipca mogliśmy go oglądać na chińskim Kunlun Fight 81, gdzie przegrał z lokalnym mistrzem Ning Hui’em jednogłośną decyzją.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
kap Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
kap
Gość
kap
Offline

Świetna informacja – mam nadzieję, że trochę powalczy, ale liczę też na więcej wywiadów 😉