Były mistrz PLMMA Damian Frankiewicz na Bellator 235 w Londynie

27 wrzesień 2019
1
Były mistrz PLMMA Damian Frankiewicz na Bellator 235 w Londynie
foto.: facebook.com

Nieznane są drogi fighterów, którzy brali udział w galach Profesjonalnej Ligi, ale z całą pewnością możemy potwierdzić, że z reguły są to ścieżki sportowe jeżeli nie zostaną akurat podebrani przez polskiego lidera. A sportową ścieżkę i kierunek zagranica zdecydowanie obrał były czempion PLMMA Damian Frankiewicz (9-3), który od dawna i to z powodzeniem próbuje sił poza granicami kraju.

Reprezentant Sosnowca zdobył pas w 2016 pokonując wówczas duszeniem utalentowanego Patryka Duńskiego. Od tamtego momentu Damian stoczył w Hiszpanii siedem pojedynków, z czego zwyciężył sześć z nich. Pod koniec zeszłego roku wygrał pojedynek mistrzowski na tamtejszym World Fight Tour.

Teraz Polak zawalczy na Bellator 235 w Londynie, a jego rywalem będzie miejscowy Aiden Lee (7-4). Anglik jest po dwóch przegranych z dobrymi przeciwnikami, a jego najmocniejszą bronią pozostaje gra parterowa. Zdecydowanie bardzo ciekawa szansa dla byłego mistrza Profesjonalnej Ligi, by wspinać się po szczeblach kariery. Gala odbędzie się 23 listopada na SSE Arena. Wsparcie tamtejszej Polonii mocno rekomendowane!

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Aural
Aural
3 lat temu

Wiek Frankiewicza = wiedza tajemna…

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x