Dana White: Błachowicz kolejny do Jonesa, ale niekoniecznie w Nowym Jorku

09 wrzesień 2019
7
Dana White: Błachowicz kolejny do Jonesa, ale niekoniecznie w Nowym Jorku
foto.: ufc.com

Wyjątkowo wymęczony Dana White zjawił się na podsumowaniu sobotniej UFC 242 i nie można mu się dziwić, gdy przez kilka dni musiał się zmagać z ciężkimi warunkami atmosferycznymi w Abu Dhabi. Nie potrafił odpowiedzieć, czy organizacja wróci niebawem do Polski, ani czy Joanna Jędrzejczyk otrzyma walkę o tytuł po wygranej z Michelle Waterson. Wiedział natomiast co wydarzy się niebawem w wadze półciężkiej w kontekście Jana Błachowicza, choć raczej nie na spodziewanej UFC 244 w Nowym Jorku, bo tam przewodzić będą Nate DIaz vs Jorge Masvidal:

Tak, chcieliśmy zrobić pojedynek Błachowicz vs Jones na UFC 244. Nie udało się. Grudzień? Nie, nie mam pojęcia. Wy dziennikarze słyszycie różne rzeczy, ale do momentu w którym to ogłosimy, to nic nie znaczy. Widzę to zewsząd, od tych ludzi którzy uważają się za osoby z wewnątrz. Dopóki nie ma ogłoszenia, nic nie jest pewne.

To co jednak bardziej istotne, że już drugi raz mówił o starciu Polaka w kontekście pasa. Jeszcze przed samą galą przekonywał w wywiadzie dla BT Sport:

Myślę, że Jan wyglądał dobrze w swoim ostatnim pojedynku. Gdy przyjrzeć się rankingowi, on jest właściwym facetem.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
7 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kalbar
Kalbar
3 lat temu

Jak pisałem wcześniej NY odpadł A potem będzie pełno innych opcji. Janek zasłużył ale medialnie nie ma szans. Dodatkowo Gus chce wrócić z emerytury A idź Pan w …..

Primo
Primo
3 lat temu

Zycze Jankowi jak najlepiej.

Zawodnik32
Zawodnik32
3 lat temu

Wyglądał dobrze, ale jednak dostał wjeby od Santosa.

Nj
Nj
Reply to  Zawodnik32
3 lat temu

Twoja odpowiedź nie wnosi nic. Obiektywnie patrząc nie widzę szans aby Janek był w stanie zagrozić Jonesowi z jego obecnym sztabem trenerskim ( co innego jakby np. strategie układał Mirek O.).
Bardziej już widziałbym Oleksiejczuka jest bardziej nieprzewidywalny.

Zawodnik32
Zawodnik32
Reply to  Nj
3 lat temu

To że po jednej wygranej nie należy się walka o pas.

Edward Oncki
Edward Oncki
Reply to  Zawodnik32
3 lat temu

Taki z Ciebie zawodnik jak z koziej dupy trąbka. Gówno wiesz a świrować chcesz. Słowa pisane przez takiego gównojada nic nie wnoszą ani nic nie znaczą. A dla Polaków których obsmarowujesz to byś się nawet do podawania ręcznika czy czyszczenia butów nie nadawał Gamoniu

Kalbar
Kalbar
Reply to  Zawodnik32
3 lat temu

Ale Cockold jak by wygrał z Jankiem to po 1 wygranej i przejściu do półciężkiej po wcześniejszych wpierd…. w średniej by dostał 😛

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x