Dana White: Błachowicz kolejny do Jonesa, ale niekoniecznie w Nowym Jorku

09 Wrzesień 2019
7
Dana White: Błachowicz kolejny do Jonesa, ale niekoniecznie w Nowym Jorku
foto.: ufc.com

Wyjątkowo wymęczony Dana White zjawił się na podsumowaniu sobotniej UFC 242 i nie można mu się dziwić, gdy przez kilka dni musiał się zmagać z ciężkimi warunkami atmosferycznymi w Abu Dhabi. Nie potrafił odpowiedzieć, czy organizacja wróci niebawem do Polski, ani czy Joanna Jędrzejczyk otrzyma walkę o tytuł po wygranej z Michelle Waterson. Wiedział natomiast co wydarzy się niebawem w wadze półciężkiej w kontekście Jana Błachowicza, choć raczej nie na spodziewanej UFC 244 w Nowym Jorku, bo tam przewodzić będą Nate DIaz vs Jorge Masvidal:

Tak, chcieliśmy zrobić pojedynek Błachowicz vs Jones na UFC 244. Nie udało się. Grudzień? Nie, nie mam pojęcia. Wy dziennikarze słyszycie różne rzeczy, ale do momentu w którym to ogłosimy, to nic nie znaczy. Widzę to zewsząd, od tych ludzi którzy uważają się za osoby z wewnątrz. Dopóki nie ma ogłoszenia, nic nie jest pewne.

To co jednak bardziej istotne, że już drugi raz mówił o starciu Polaka w kontekście pasa. Jeszcze przed samą galą przekonywał w wywiadzie dla BT Sport:

Myślę, że Jan wyglądał dobrze w swoim ostatnim pojedynku. Gdy przyjrzeć się rankingowi, on jest właściwym facetem.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
3 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
KalbarEdward OnckiPrimoZawodnik32Nj Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Kalbar
Gość
Kalbar
Offline

Jak pisałem wcześniej NY odpadł A potem będzie pełno innych opcji. Janek zasłużył ale medialnie nie ma szans. Dodatkowo Gus chce wrócić z emerytury A idź Pan w …..

Primo
Gość
Primo
Offline

Zycze Jankowi jak najlepiej.

Zawodnik32
Gość
Zawodnik32
Offline

Wyglądał dobrze, ale jednak dostał wjeby od Santosa.

Nj
Gość
Nj
Offline

Twoja odpowiedź nie wnosi nic. Obiektywnie patrząc nie widzę szans aby Janek był w stanie zagrozić Jonesowi z jego obecnym sztabem trenerskim ( co innego jakby np. strategie układał Mirek O.).
Bardziej już widziałbym Oleksiejczuka jest bardziej nieprzewidywalny.

Zawodnik32
Gość
Zawodnik32
Offline

To że po jednej wygranej nie należy się walka o pas.

Kalbar
Gość
Kalbar
Offline

Ale Cockold jak by wygrał z Jankiem to po 1 wygranej i przejściu do półciężkiej po wcześniejszych wpierd…. w średniej by dostał 😛

Edward Oncki
Gość
Edward Oncki
Offline

Taki z Ciebie zawodnik jak z koziej dupy trąbka. Gówno wiesz a świrować chcesz. Słowa pisane przez takiego gównojada nic nie wnoszą ani nic nie znaczą. A dla Polaków których obsmarowujesz to byś się nawet do podawania ręcznika czy czyszczenia butów nie nadawał Gamoniu