Ewa Piątkowska: „Jestem gotowa na duży pojedynek z poważną rywalką zza granicy.”

25 Wrzesień 2019
1

Ewa Piątkowska po 10-tym meczu charytatywnym bokserów z żużlowcami, który odbył się w Częstochowie. Oczywiście naszym głównym tematem była rozmowa o potrzebujących dzieciach, ale również nie zabrakło wątku sportowego:

Staramy się teraz zorganizować dla mnie obronę pasa na jesieni w Polsce i cały czas patrzymy jakie są możliwości za granicą, bo jestem na takim etapie, że mogę stoczyć duży pojedynek z poważną rywalką zza granicy, najlepiej ze Stanów Zjednoczonych. Te propozycje, które przychodziły dotychczas, to nie było jeszcze to o co mi chodziło. Być może powstanie turniej WBSS dla kobiet i to by było coś wielkiego. Dlatego czekam właśnie na coś takiego, bo jak już jechać za granicę to na duży pojedynek a nie na cokolwiek.

Świetnym akcentem na sam koniec okazała się rozmowa na temat komentatorskich epizodów naszej bohaterki, która odniosła się do tej części męskich bokserów, którzy nie potrafią zdzierżyć twardej momentami telewizyjnej analizy ringowej w jej wykonaniu:

(Komentowanie) To byłoby płynne przejście po zakończeniu kariery, więc chętnie bym to robiła, ale jest jeden minus, bo koledzy się obrażają gdy ich za bardzo nie chwalę, dlatego trzeba to trochę wypośrodkować. Bo z jednej strony chcę mówić to co widzę w ringu, a z drugiej niestety koledzy są na mnie obrażeni po niektórych występach i trzeba później na kolegów uważać. Dlatego proponuję trochę dystansu.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
moon Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
moon
Gość
moon
Offline

Ewa wkurwiona że ją ten pizda rzucił i znalazł sobie inną i rwie się do walki 😁