Fame MMA rozważało pomysł drużynowej walki kobiet z mężczyznami

30 Wrzesień 2019
5
Fame MMA rozważało pomysł drużynowej walki kobiet z mężczyznami

Nie od dziś wiadomo, że najciekawsze jest to czego nie widać gołym okiem, co idealnie oddał klimat zakulisowej rozmowy sprzed kilku dni, gdzie okazało się iż poziom próby zszokowania widza przybiera niebezpieczny kierunek. Jak udało nam się bowiem dowiedzieć, jedna z zawodniczek sportów walki otrzymała propozycję drużynowego pojedynku 2 na 2 w starciu z mężczyznami od organizacji Fame MMA.

Sam pomysł mógł być jedynie próbą wybadania rynku, poziomu zainteresowania, który jeszcze musiałby zostać zatwierdzony prawnie. Wszak rywalizacja przeciwnych płci mogłaby być naprawdę fatalna w stukach zdrowotnie, ale i w kontekście obyczajowym. Największe obawy budzą jednak różnice fizjologiczne pomiędzy dojrzałą kobietą a rozwiniętym mężczyzną, bo to wręcz kolosalna przepaść.

Oczywiście pomysł ten nie jest niczym nowym czego świat nie widział, ale jednak wciąż tak samo szokującym. W Brazylii jeszcze kilka lat temu mogliśmy podziwiać pseudo podziemne Rio Fighters, na którym kobieta pokonała mężczyznę w pojedynku Vale Tudo. Z kolei niedawno podwójny mistrz Henry Cejudo wysunął mocno niemęski pomysł starcia z mistrzynią Valentiną Shevchenko, ale idea ta została na szczęście szybko zgaszona. w Fame MMA akurat miało się to odbyć w K-1, czyli stricte na uderzenia. Czy trzeźwo myślący fan sportów walki byłby w stanie zaakceptować widok kobiety uderzanej przez mężczyznę i to w formie „drużynowej”, która charakterem przypomina ulicę?

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
3 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
PrimoErykZawodnik32WestKołchoz Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Primo
Gość
Primo
Offline

Tak sie smieja z famemma i tym podobnego badziewia , a tu prosze , pomysly wcale nie nizszych lotow :D. No , no Pawel , to co nastepne? Walka psa z czlowiekiem , bez stroju ochronnego , czy moze niepelnosprawnego z zawodnikiem sumo ? Think about it. Zobacz ile kapusty do zgarniecia.

Primo
Gość
Primo
Offline

Przepraszam…. byla 5 rano…:D

Eryk
Gość
Eryk
Offline

Jak dojdzie do tego to bog wysłuchał moich prozb

WestKołchoz
Gość
WestKołchoz
Offline

To fake mma to jedna wielka patologia, z pseudowłodarzami na czele , ostatnia konferencja pokazał to w pełni.

Zawodnik32
Gość
Zawodnik32
Offline

Tak, nie należy o tym pisać nic a nic.