Gumienna obiecuje 100% w debiucie z Anzeliką Petkeviciutą na Babilon MMA 10

18 Wrzesień 2019
1
Gumienna obiecuje 100% w debiucie z Anzeliką Petkeviciutą na Babilon MMA 10

Podgrzewane przejście Róży Gumiennej ze sceny K-1 do MMA jest już na ostatniej prostej i już za miesiąc przekonamy się w jakim stopniu Polka zdołała opanować formułę mieszaną. Na jej pierwszy test wyszła skora do walki Anželika Petkevičiute z doświadczeniem jednej wygranej i jednej przegranej.

Litwinka wywodzi się z grapplingu, gdzie zdobywa kolejne medale, a w MMA startuje od dwóch lat. Róża póki co nie koncentruje się jednak na tym co potrafi rywalka, lecz na tym co sama zdoła wnieść do oktagonu:

Niewiele wiem o litewskiej rywalce, ale to co jest najistotniejsze to fakt, że wywodzi się z parteru i na pewno będzie chciała wykorzystać swoje umiejętności.

Dlatego 26 października zamierza pokazać pełnię możliwości:

Jestem kobietą, która jak coś robi to na 100 procent, nie akceptuję półśrodków. Tak było w kickboxingu, tak będzie w Mieszanych Sztukach Walki. Treningi parterowe rozpoczęłam w poprzednie wakacje, ale były to okazjonalne zajęcia. Wraz z początkiem tego roku jednostek treningowych było coraz więcej, a typowe przygotowania rozpoczęłam w maju.

Najtrudniejsze jest połączenie wszystkich składowych MMA. Dużo pracuję na defensywnymi zapasami, wybronami obaleń. Oczywiście będę chciała bazować na swoich umiejętnościach kickbokserskich, ale muszę być gotowa na każdą ewentualność. Nie byłam jeszcze w Kopalni Soli, ale być może przed galą wybiorę się jeszcze na rekonesans do Wieliczki. Jedyne co mnie trapi, to jak panujący tam mikroklimat wpłynie na moją dyspozycję… Z drugiej jednak strony, będzie on taki sam dla mnie i mojej rywalki.

Tym samym widzimy się za miesiąc 125 metrów pod ziemią, w Kopalni Soli Wieliczka.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
moon Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
moon
Gość
moon
Offline

Mam nadzieje ze tym razem mniej czasu poświęci przed lustrem przygotowując sie do wywiadów i pokaże pazur w tej walce którego jej brakuje.